Sklep internetowy - Pozycjonowanie

Pozycjonowanie

Wsparcie pozycjonowania. Sklep internetowy zgodny z wymogami SEO i poprawnego indeksowania w Google. Znaczniki meta, nagłówki, mapy, optymalizacja zdjęć sklepu, szybkość działania, obsługa SSL.

Sklep internetowy - Social Media

Social Media

Dotrzyj do klientów poprzez Social Media. Załóż sklep internetowy na Facebooku, sprzedawaj na Instagramie, udostępniaj filmy na YouTube. Bądź tam, gdzie są Twoi klienci.

Konwersja w sklepie internetowym. Jak ją mierzyć?

Konwersja w sklepie internetowym

Najczęściej używanym odniesieniem konwersji w sklepie internetowym jest określenie, ile zamówień zostanie złożonych na 100 osób , które odwiedzą sklep internetowy. Jakie są konwersje w sklepie internetowym? Jaka jest średnia konwersja sklepu internetowego i jak ją poprawnie mierzyć?
01/08/2019
Sklep internetowy SOTESHOP 7.5.3. Kolejna wersja sklepu.

SOTESHOP 7.5.3 - kolejna wersja sklepu.

Ukazała się nowa wersja sklepu internetowego SOTESHOP 7.5.3. Od poprzedniej wersji wprowadziliśmy 36 usprawnień. Zachęcamy wszystkich do aktualizacji sklepu internetowego. Sprawdź zestawienie zmian, jakie ukazały się w ostatnim czasie w oprogramowaniu sklepu.
25/07/2019
Darmowe zdjęcia do sklepu internetowego

Darmowe zdjęcia do sklepu internetowego

Bardzo często prowadząc sklep internetowy, potrzebujemy dobrych zdjęć, które przydają się do przygotowania wpisu na bloga, przygotowania reklamy, banerów lub do stworzenia wiadomości w mediach społecznościowych.
17/07/2019
Stwórz dobry tytuł strony dla Google

Stwórz dobry tytuł strony dla Google

Tytuł i opis strony często decydują o tym, ile osób kliknie w Twój link w wynikach wyszukiwania. Przygotuj indywidualne tytuły i opisy, nie tylko dla strony głównej, ale także dla produktów i kategorii. Warto też sprawdzić dobrze pozycjonowane strony konkurencji.
16/07/2019