Nowy serwis dla klientów

Bardzo nam miło poinformować, że wdrożyliśmy profesjonalny system do obsługi naszych klientów: JIRA Service Desk. Zdecydowaliśmy się na wdrożenie tego nowoczesnego systemu obsługi pomocy technicznej dla naszego sklepu internetowego, aby zapewnić jak najlepsze wsparcie dla naszych klientów.
03/04/2019

Sklep internetowy SOTESHOP 7.4.9

Ukazała się nowa wersja sklepu internetowego SOTESHOP 7.4.9. Od poprzedniej wersji wprowadziliśmy 21 usprawnień. Zachęcamy wszystkich do aktualizacji sklepu internetowego. Sprawdź zestawienie zmian, jakie ukazały się w ostatnim czasie w oprogramowaniu sklepu.
27/03/2019
Poradnik słownikowy SEO dla e-commerce

Poradnik słownikowy SEO dla e-commerce

Bardzo często szukając informacji o pozycjonowaniu sklepu internetowego trafiamy na specjalistyczne słowa i wyrażenia, które mogą być niejasne np.: SEO, SEM, content marketing, konwersja, meta description, no follow, long-tail SEO itp. Postanowiliśmy odczarować świat pozycjonowania sklepu internetowego.
25/03/2019

Zarabiaj z SOTE

Poleć naszą firmę swoim znajomym i odbierz 10% prowizji od dokonanego zakupu. Co więcej, otrzymasz od nas 10% prowizji od wszystkich zamówień poleconego klienta przez 1 rok, na przykład za zakup sklepu internetowego lub dodatku do sklepu.
25/02/2019
SOTEBUY

Nowy projekt.
Sprzedawaj produkty bez sklepu internetowego

SPRAWDŹ