Sklep Górski Taternik

Sklep Górski Taternik

16/11/2015
Możliwość wypożyczenia sprzętu, szybka realizacja zamówień, pierwsza wymiana produktu za darmo i specjalna grafika to główne cechy nowego sklepu internetowego Taternik. Sklep bazuje na oprogramowaniu SOTESHOP 7, a jego ekskluzywna wersja została opracowana przez nasz zespół.
military.pl - sklep militarny

military.pl - sklep militarny

10/11/2015
Prezentujemy www.military.pl - największy sklep militarny w Polsce. Sklep wiele lat działał na oprogramowaniu zewnętrznej firmy, jednak zespół Sote podjął się przeniesienia całej bazy produktów do SOTESHOP 7, stworzenia nowej, responsywnej grafiki, a wszystko to przy ciągłym utrzymaniu
SOTESHOP 7.2.5

SOTESHOP 7.2.5

03/11/2015
Nowa wersja SOTESHOP 7.2.5. Nowa płatność eRaty Santander Consumer Bank, usprawnienia modułu Allegro, zmiana wyglądu paneli: użytkownika i administracyjnego, optymalizacja modułu wyszukiwania oraz wiele ważnych poprawek i usprawnień. Łącznie ukazało się 79 aktualizacji.
eRaty Santander Consumer Bank

eRaty Santander Consumer Bank

30/10/2015
Udostępniliśmy w SOTE nowy system płatności, automatyczną integrację z eRaty Santander Consumer Bank. To szybki i wygodny sposób finansowania zakupów. Sprzedaż ratalna przyciągnie klientów, którzy cenią sobie wygodę i wolą zapłacić za zakupiony towar w późniejszym terminie i w dogodnych
amiQs.pl - włóczki świata

amiQs.pl - włóczki świata

14/10/2015
"Stworzyliśmy amiQs'a z pasji, miłości do piękna i z potrzeby dzielenia pozytywnych emocji z innymi ludźmi" piszą o firmie jego właściciele. My, jako zespół SOTE dołożyliśmy wszelkich starań by przełożyć tę filozofię na technikę. Zaprojektowaliśmy i wdrożyliśmy unikatową grafikę

SOTESHOP 7.2

24/08/2015
Nowa wersja SOTESHOP 7.2. Ulepszenie wyświetlania kolekcji produktów, nowy wygląd wiadomości e-mail SOTESHOP, aktualizacja mechanizmu wyszukiwania produktów w sklepie oraz wiele ważnych poprawek i usprawnień. Łącznie ukazało się 45 aktualizacji.

Zbuduj stronę “O firmie”

14/07/2015
Klient sklepu internetowego przeglądając ofertę, często przed podjęciem decyzji o zakupie, chce poznać także sprzedawcę. Dowiedzieć się, kto jest po „drugiej stronie”, z kim ma do czynienia, z kim zwiąże się umową handlową, czy może mu zaufać itd. Dlatego ważne jest, aby dobrze

Kolekcje produktów

08/07/2015
Kolekcje produktów to możliwość prezentacji i sprzedaży wielu produktów na wspólnym zdjęciu. Jest to idealne rozwiązanie do sprzedaży ubrań, kolekcji mebli, zestawów itp. Teraz funkcja ta jest dostępna w standardzie dla wszystkich użytkowników SOTESHOP 7.1.

SOTESHOP 7.1.1

06/07/2015
Nowa wersja SOTESHOP 7.1.1. Ulepszone kolekcje produktów w standardzie, nowe funkcje w tematach responsywnych, wiele ważnych poprawek i usprawnień. Łącznie ukazało się 27 aktualizacji.

SOTESHOP Fashion

03/07/2015
Jeśli chcesz otworzyć sklep internetowy w branży odzieżowo - modowej, przeczytaj informacje o SOTESHOP Fashion i zobacz ciekawe wdrożenia sklepów modowych. Obejrzyj wyjątkowe video sklepu Charlotte Rouge www.charlotterouge.pl opartego na naszym oprogramowaniu.

SOTESHOP 7.1

02/06/2015
Przygotowaliśmy nową wersję SOTESHOP 7.1. Wydaliśmy 32 aktualizacje w ciągu jednego miesiąca. Sprawdź zestawienie usprawnień i poprawek jakie ukazały się w nowej wersji.

Sklep StarShop

29/05/2015
30 sposobów płatności, prezentacja ponad 150 modeli trampek All Star i specjalna grafika to główne cechy nowego sklepu internetowego "StarShop". Bazuje on na oprogramowaniu SOTESHOP 7 opracowanym przez nasz zespół.