Google Analytics - analizuj i wiedz więcej.

Swój sklep SOTESHOP możesz zintegrować z jednym z najbardziej popularnych narzędzi do analizy statystyk serwisów WWW. Włącz w prosty sposób integrację z Google Analytics w swoim sklepie, wpisując swój identyfikator otrzymany od Google. Śledź zachowania swoich klientów i udostępnij Google dane związane z zamówieniami za pomocą opcji “Włącz e-commerce w sklepie”.

W panelu administracyjnym przejdź do AplikacjeGoogle Analytics Ikona modułu Google Analytics


Konfiguracja modułu Google Analytics
  1. Zaznacz Aktywuj,
  2. Wpisz Identyfikator pomiaru,

    Zobacz jak utworzyć usługę Google Analytics 4 i strumień danych na stronie Pomocy Google.

  3. Zaznacz Włącz e-commerce w sklepie,
  4. Naciśnij przycisk Zapisz.

SOTE YouTube

Bądź na bieżąco z nowościami programu SOTESHOP. Subskrybuj kanał SOTE na YouTube.

Polecane artykuły na blogu

Google Analytics 4 - od 1 lipca 2023 zastąpi całkowicie Google Analytics Universal. Aktywuj GA4 już teraz i zachowaj ciągłość danych.

28/04/2022
Zmień ustawienia Google Analytics już teraz i zachowaj dane wykorzystywane w raportach i reklamie. Do 1 lipca 2023 r. nadal możesz gromadzić i analizować nowe dane w usługach Universal Analytics. Po 1 lipca 2023 r. przez co najmniej 6 miesięcy zachowasz dostęp w usłudze Universal Analytics do przetworzonych wcześniej danych.

ADS Tracker. Mierzenie skuteczności reklamy.

09/03/2021
ADS Tracker - to nowa aplikacja, która pozwala na mierzenie skuteczności reklamy i sprzedaży z dowolnego linku do sklepu. Wspiera reklamy m.in. w Google i na Facebooku.

Czy moja reklama sklepu jest skuteczna? Reklama w Google i na Facebooku.

04/11/2020
Jest wiele metod oceniania skuteczności reklamy i składa się na to wiele parametrów, jednak jeden z elementów tej układanki jest szczególnie ważny - odpowiedź na pytanie: czy klient, składając zamówienie, wszedł do sklepu z reklamy?