Opinie i recenzje sklepu internetowego SOTESHOP

BioEvolution https://biologica.pl

Firma BioEvolution (BioLogica.pl) zajmuje się ogólnopolską dystrybucją w obszarze kosmetyki profesjonalnej oraz medycyny estetycznej. Jesteśmy generalnym przedstawicielem w Polsce uznanych światowych producentów z Niemiec, Holandii, Szwecji i Wielkiej Brytanii. Naszą misją jest promowanie bezpiecznych dla zdrowia koncepcji zabiegowych, takich jak: makijaż permanentny oraz medyczne przekłuwanie uszu. W naszej ofercie znajdą Państwo wyłącznie urządzenia i systemy, które spełniają najwyższe standardy bezpieczeństwa i higieny.

Długo szukaliśmy oferty sklepu, który mógłby spełnić nasze oczekiwania. Zależało nam na platformie, która spełnia wymogi współczesnego internetu, i która jednocześnie się rozwija.

W SOTE znaleźliśmy właściwego partnera, który w sposób bardzo profesjonalny pomógł nam stworzyć sklep, który uwzględnia specyfikę naszej branży. Olbrzymia wiedza i bardzo wysoki poziom kultury w relacjach, sprawił, że współpraca przy tworzeniu sklepu była bardzo ciekawym doświadczeniem. Ostatecznie uruchomiliśmy sklep, w którym uwzględniona została nasza indywidualna grafika, system prezentacji produktów oraz prezentacji cen dla gabinetów kosmetycznych i partnerów handlowych. Platforma posiada również wiele funkcji, które wyprzedziły nasze oczekiwania i sprawiają, że sklep jest bardzo przyjazny.

Dziękujemy i szczerze polecamy współpracę z Panem Markiem Jakubowiczem, oraz całym zespołem SOTE.

Sklep Górski Taternik https://taternik-sklep.pl/

Ze względu na kilkuletnie korzystanie z oprogramowania SOTE byliśmy przekonani do walorów tej platformy, ale zdecydowaliśmy się na wersję Exclusive aby uzyskać najlepszy efekt. O ile w fazie koncepcyjnej mogliśmy korzystać z wielopłaszczyznowego spojrzenia na nowy projekt i wyjątkowej wiedzy eksperckiej, w trakcie implementacji konkretnych rozwiązań doświadczyliśmy niezwykle profesjonalnego działania całego zespołu.Po wdrożeniu okazało się, że poprawa parametrów ruchu i przede wszystkim konwersji zdecydowanie potwierdziły słuszność tej decyzji. Z naszych doświadczeń jasno wynika, że SOTE Exclusive jest doskonałym wyborem.

Marcin Rywacki https://ifriko.pl/

Z firmą SOTE zrealizowałem już kilka projektów tworząc wspaniałe sklepy o nieprzeciętnej szacie graficznej, proste w obsłudze i przyjazne dla klientów. Wizje, które rodziły się przy projektowaniu sklepów zespół firmy profesjonalnie, rzetelnie i szybko wprowadzał w życie. Szczególnie chciałem podziękować właścicielowi firmy Panu Markowi, który jest ciepłym, życzliwym, zawsze gotowym do pomocy człowiekiem, co daje poczucie bezpieczeństwa tworząc coś zupełnie nowego na przyszłość. Dziękuje całemu zespołowi i z czystym sumieniem polecam firmę SOTE!

Agnieszka i Marcin Ratyńscy https://www.amiqs.pl

Po kilkuletniej przygodzie ze sklepem autorskim z wielką nieśmiałością zgłosiliśmy się do firmy Sote. Dziś możemy powiedzieć, że krok ten był najlepszym jaki mogliśmy zrobić. Jesteśmy zachwyceni poziomem obsługi klienta, profesjonalizmem, niezwykłą cierpliwością i uprzejmością wszystkich pracowników firmy - dzięki którym udało nam się przejść przemianę naszego sklepu bez problemów i stresu. Jesteśmy pod ogromnym wrażeniem pracy włożonej w przygotowanie naszych "zachcianek" dotyczących funkcjonalności sklepu i jego grafiki. Nasi klienci są zachwyceni - a przecież głównie o to chodzi.

Z czystym sumieniem polecamy Sote każdemu kto chce mieć profesjonalny sklep, na najwyższym poziomie.

Dziękujemy z całego serca.

Paweł Kasprzak https://sheepo.pl

Mogę z czystym sumieniem polecić współpracę z SOTE. Mają przewagę nad innymi platformami SaaS w kilku obszarach:

1. Jakość obsługi na etapie wdrożenia - odpowiedzi na pytania otrzymywałem natychmiast, tego samego dnia. Odpowiedzi były wyczerpujące i kompetentne, pozwalały rozwiązywać poszczególne zagadnienia. Mój projekt prowadziła po stronie SOTE jedna osoba (p. Agata), która zajmowała się koordynowaniem całego procesu wdrożenia i dystrybuowaniem pytań i zagadnień do odpowiednich osób z zespołu wdrożeniowego. Pani Agata udzielała kompetentnych odpowiedzi na większość pytań. W razie potrzeby była możliwość bezpośredniego kontaktu telefonicznego z poszczególnymi członkami zespołu.

2. Szybkość pracy - pan, który zajmował się wdrożeniem projektu graficznego (niestety nie zapamietałem imienia) pracował bardzo sprawnie i metodycznie. Na bieżąco wprowadzał wszelkie uwagi i rekomendował optymalne rozwiązania. Świetnie zna możliwosci systemu i z cierpliwością tłumaczył jak wdrożyć samodzielnie te elementy, które powinny zostać wdrożone przez stronę zamawiającą sklep (czyli przeze mnie ). Komunikował się poprzez Panią Agatę w sposób bardzo ustrukturyzowany (punkt po punkcie) i w pełni wyczerpujący dane zagadnienia. Sposób pracy Pana zajmującego sie wdrożeniem zrobiła na mnie naprawdę fantastyczne wrażenie. Projekt został wdrożony szybciej niż planowałem .

3. Cena - wycena wdrożenia, która otrzymałem była na bardzo dobrym poziomie w porównaniu do wycen, które otrzymałem od pozostałych platform. Wiadomo, jak to w projektach interaktywnych, jeden wycenia na X, drugi na 3X, a trzeci na 6X. Cena zaproponowana przez SOTE była dobra, a zestawiając to z jakością pracy zespołu moge powiedzieć że wspołczynnik jakość / cena jest naprawdę na świetnym poziomie.

Podsumowując: Wyceniając projekt rozmawiałem z kilkoma platformami SaaS. SOTE na etapie wyceny zadawało celne pytania debriefujące, wskazywało jasno co będzie możliwe, co nie, przygotowało przejrzystą, jasną wycenę. Znalazło się zdecydowanie w czołówce wszystkich platform.

Zbigniew Drzewiecki https://virtualnetia.pl

Polecam oprogramowanie sklepu internetowego SOTE.pl - korzystam z usług od ponad 10 lat . Sklep prosty w obsłudze, dostosowany do polskich realiów i integracji z niezbędnymi narzędziami takimi jak płatności, zakupy na raty, porównywarki cen, obsługa wersji językowych i przede wszystkim dostępność bieżących aktualizacji.