SOTESHOP 8

Twój sklep internetowy

Przenieś firmę do Internetu i sprzedawaj swoje produkty oraz usługi online.

Załóż sklep internetowy SOTESHOP i rozpocznij sprzedaż w Internecie.

Od 20 lat pomagamy naszym klientom skutecznie sprzedawać w internecie. Zaufało nam tysiące klientów.

Produkty

Dodawaj różne produkty do sklepu internetowego. Ustawiaj indywidualne opcje, ceny, rozmiary, kolory. Udostępnij automatycznie produkty na aukcjach, w porównywarkach i w wynikach wyszukiwania Google.

Zamówienia

Zaoferuj swoim klientom wygodny i prosty sposób składania zamówienia. Podaruj im bony zakupowe, kupony, udziel atrakcyjnych rabatów. Daj im możliwość płacenia przelewami online, kartą kredytową czy w systemie ratalnym w swoim sklepie internetowym.

Klienci

Buduj skutecznie swoją bazę klientów. Nagradzaj ich rabatami, zaoferuj promocje, zaproś ich do udziału w programie lojalnościowym. Docieraj z ofertą sklepu internetowego do klientów indywidualnych oraz biznesowych.

Dokumentacja SOTESHOP

Panel administracyjny

W prosty sposób zarządzasz swoim sklepem internetowym.

Soteshop 8 - Panel administracyjny

Wsparcie dla sztucznej inteligencji

SOTESHOP to potężne narzędzie wykorzystujące sztuczną inteligencję SOTE AI, wspierające prowadzenie sklepu internetowego.

Automatycznie generuj treść jednym kliknięciem

Generuj opisy AI dla produktów

Generuj teksty i opisy produktów bezpośrednio z panelu. Wystarczy jedno kliknięcie, aby przejść do generowania treści AI dla wybranego produktu. Stwórz nowy opis lub rozszerz istniejący.

SOTE AI uczy się z Twojej witryny

Napisz artykuł na bloga z AI

Jeśli chcesz dodać nowy wpis do bloga, wystarczy że opiszesz wlasnymi słowami, co w takim artykule powinno się znaleźć. AI wygeneruje artykuł dla Ciebie. Możesz zlecić AI kreatywne tworzenie.

Pozwól SOTE AI zasugerować, co napisać dalej Pozwól SOTE AI zasugerować, co napisać dalej

Tłumaczenia AI

Przetłumacz jednym kliknięciem dane produktu. SOTE AI tłumaczy także kody HTML, zachowując układ opisu i dodane zdjęcia. Możesz tłumaczyć nawet bardzo długie opisy.

Sprawdź SOTE AI

Integracje sklepu

SOTESHOP to program sklepu internetowego zintegrowany z popularnymi systemami:

Sklep internetowy integracje

Pełna lista integracji

Piękna grafika sklepu internetowego

Grafika w sklepie internetowym powinna być piękna, ale jednocześnie funkcjonalna. Musi oddawać indywidualny styl firmy, a klient, robiąc zakupy, powinien szybko znajdować potrzebne informacje. Taka jest grafika w sklepie SOTESHOP: Piękna, wyjątkowa, indywidualna.

Sklep internetowy i jego piękna grafika
Pozycjonowanie

Pozycjonowanie

Wsparcie pozycjonowania. Sklep internetowy zgodny z wymogami SEO i poprawnego indeksowania w Google. Znaczniki meta, nagłówki, mapy, optymalizacja zdjęć, szybkość działania, obsługa SSL.

Pozycjonowanie sklepu

Social Media

Social Media

Dotrzyj do klientów poprzez Social Media. Załóż sklep na Facebooku, sprzedawaj na Instagramie, udostępniaj filmy na YouTube. Bądź tam, gdzie są Twoi klienci.

Sklep internetowy zgodny z przepisami UE

Zgodny z przepisami UE

Program sklepu internetowego SOTESHOP przeszedł pomyślnie testy uwzględniające ponad 70 kryteriów jakości, bazujących na polskich i europejskich przepisach dotyczących handlu w sieci.

Sklep internetowy - sprzedawaj w Europie i na świecie

Sprzedawaj w Europie i na świecie

Sklep internetowy jest przystosowany do prowadzenia sprzedaży międzynarodowej. Zawiera obsługę walut, stref dostawi VAT UE. Dostępnych jest 12 gotowych wersji językowych.

Wersja mobilna i RWD

Twój sklep będzie pięknie wyglądał, nie tylko na komputerze stacjonarnym i w laptopie, ale także na urządzeniach mobilnych.

Sklep internetowy - Wersja mobilna i RWD

Gwarancja i bezpieczeństwo sklepu internetowego

  • SOTESHOP został sprawdzony przez tysiące firm (ponad 20 tys. licencji na program).
  • Udzielamy pełnej gwarancji na działanie programu.
  • Oferujemy serwis i profesjonalną pomoc naszego działu technicznego.
  • Co miesiąc wydajemy aktualizacje do oprogramowania, które zapewniają bezpieczeństwo i rozwój Twojego sklepu internetowego.
Sklep internetowy - gwarancja, serwis, pomoc, bezpieczenstwo
sklep internetowy amiqs

Po kilkuletniej przygodzie z autorskim sklepem internetowym z wielką nieśmiałością zgłosiliśmy się do firmy SOTE. Dziś możemy powiedzieć, że krok ten był najlepszym jaki mogliśmy zrobić. Jesteśmy zachwyceni poziomem obsługi klienta, profesjonalizmem, niezwykłą cierpliwością i uprzejmością wszystkich pracowników firmy (...).

Opinia firmy Koriswww.koris.pl

Zgłosiliśmy się do firmy Sote w celu wykonania nowoczesnej grafiki naszego sklepu. Zależało nam na przejrzystym i czytelnym projekcie. Spełnili nasze oczekiwania. Klienci są bardzo zadowoleni z funkcjonowania nowej witryny naszego salonu oraz łatwości wyszukiwania produktów.

Opinia firmy Kortexwww.korkowo.eu

Jesteśmy zadowoleni z wizualizacji, grafiki naszego sklepu internetowego. Firma Sote wykonała aktualizację graficzną idealną do naszych potrzeb. Cały projekt został wykonany rzetelnie zgodnie z naszym oczekiwaniem. Gorąco polecamy firmę Sote.

Opinia firmy Lakmahttps://sklep.fguardi.com.pl

Nowa szata graficzna dla naszego e-sklepu została stworzona dokładnie tak, jak tego chcieliśmy. Zadbano o estetykę, szczegóły oraz terminowość zlecenia. Jesteśmy bardzo zadowoleni.

Masz pytania?

Jeśli masz pytania lub chcesz się dowiedzieć czegoś więcej, skontaktuj się z nami
office@sote.pl, tel. +48 736 382 120 lub tel. +48 736 382 121
lub skorzystaj z czata online.