SOTE AI

Wykorzystaj niesamowitą moc sztucznej inteligencji podczas tworzenia stron internetowych z AI

Zamów SOTE AI
SOTE AI SOTE AI SOTE AI

SOTE AI to potężne narzędzie wykorzystujące sztuczną inteligencję (AI), wspierające prowadzenie sklepu internetowego.

SOTE AI jest w pełni zintegrowane z programem SOTESHOP, dzięki czemu bezpośrednio z panelu sklepu wygenerujesz opisy produktów, wpisy na bloga, tłumaczenia i inne elementy tworzone z wykorzystaniem AI.

Zamów SOTE AI Załóż swój sklep

Automatycznie generuj treść jednym kliknięciem

Generuj opisy AI dla produktów

Generuj teksty i opisy produktów bezpośrednio z panelu. Wystarczy jedno kliknięcie, aby przejść do generowania treści AI dla wybranego produktu. Stwórz nowy opis lub rozszerz istniejący.

Napisz artykuł na bloga z AI

Napisz artykuł na bloga z AI

Jeśli chcesz dodać nowy wpis do bloga, wystarczy że opiszesz wlasnymi słowami, co w takim artykule powinno się znaleźć. AI wygeneruje artykuł dla Ciebie. Możesz zlecić AI kreatywne tworzenie.

Tłumaczenia AI

Tłumaczenia AI

Przetłumacz jednym kliknięciem dane produktu. SOTE AI tłumaczy także kody HTML, zachowując układ opisu i dodane zdjęcia. Możesz tłumaczyć nawet bardzo długie opisy.

SOTE AI uczy się z Twojej witryny

Generuj opis kategorii z AI

Stwórz opis kategorii z SOTE AI. System automatycznie sprawdzi podkategorie i wygeneruje opis zgodny z SEO. Możesz dodać też własne informacje, na podstawie których wygenerowany będzie opis.

Generuj opis producenta z AI

Generuj opis producenta z AI

Napisz kilka słów o producencie, a sztuczna inteligencja stworzy opis do sklepu. Jednym kliknięciem dodasz listę kategorii danego producenta, które zostaną uwzględnione w opisie AI.

Pozwól SOTE AI zasugerować, co napisać dalej

Zdjęcia z AI

Jeśli chcesz dodać zdjęcie do bloga, wystarczy kilka kliknięć. SOTE AI przeczyta twój wpis na blogu i zaproponuje zdjęcie pasujące do treści. Możesz też własnymi słowami opisać, jakiego zdjęcia potrzebujesz.

SOTE AI PRO

Usługa SOTE AI PRO jest skierowana do sklepów internetowych, które poszukują zaawansowanych rozwiązań AI do optymalizacji swojej oferty i poprawy wyników sprzedaży. W odróżnieniu od standardowej usługi, wersja PRO nie opiera się tylko na ogólnej wiedzy OpenAI (Chat GPT), ale także pobiera i analizuje z AI dane ze sklepu w czasie rzeczywistym.

Wyszukaj akcesoria z AI

Akcesoria

Sztuczna inteligencja zaproponuje rodzaje akcesoriów pasujące do danego produktu, a następnie, korzystając z technologii AI, wyszuka odpowiednie oferty z Twojego sklepu. Możesz wykorzystać te informacje również do rozszerzenia swojej oferty.

Wyszukaj produkty polecane z AI

Produkty Polecane

W sklepach często pojawiają się sugerowane produkty, które zakupili inni użytkownicy. Polecane produkty z wykorzystaniem AI idą krok dalej. System wyszukuje produkty, które mogą zainteresować klienta, nawet jeśli nie posiadasz historii ich zakupów. Wyszukiwanie AI znajdzie najbardziej pasujące produkty bezpośrednio w Twoim sklepie.

Wyszukaj produkty podobne z AI

Produkty Podobne

Jednym kliknięciem wyszukaj produkty podobne i zaprezentuj je na karcie produktu. Dzięki temu klienci w prosty sposób będą mogli znaleźć najlepszą dla siebie ofertę. W tej sekcji możesz również przypisać dowolne produkty, korzystając z wyszukiwania AI.

Aktualizuj polecane produkty, akcesoria i produkty podobne z AI

Aktualizacja

Dane oferty ze sklepu są pobierane na serwery AI i przetwarzane co 48 godzin. Dzięki temu Twoja oferta jest na bieżąco aktualizowana i możesz ją w dowolnej chwili zmienić. Aktualizuj polecane produkty, akcesoria i produkty podobne z AI, oszczędzając czas i dopasowując ofertę do zmian.

Wysokie SEO z AI

Wysokie SEO z AI

Dobre powiązania produktów mają jeszcze jedną ogromną zaletę - poprawę SEO. Rekomendacje AI dla produktów tworzone są, kiedy zachodzi relacja między produktami, które mają wspólne cechy, przeznaczenie lub podobne funkcje. Od dawna wiadomo, że dla pozycjonowania kluczowe są nie strony, ale sieci powiązań, także tych wewnętrznych. Ulepsz SEO całego sklepu, nie tylko wybranych stron.

Przewaga nad Konkurencją

Przewaga nad Konkurencją

Wykorzystanie AI w pracy nad sklepem, zarówno nad budowaniem treści, jak i tworzeniem zaawansowanych powiązań, daje ogromną przewagę nad konkurencją. Dodatkowo, korzystanie z AI to niższe koszty, krótszy czas pracy nad sklepem i lepsza oferta, którą chętniej docenią klienci.

Zamów SOTE AI Załóż swój sklep

Bez ograniczeń i limitów

Generuj bez ograniczeń opisy produktów, teksty i tłumaczenia z AI.

W usłudze SOTE AI nie ma ograniczeń ilości generowanych opisów, tekstów czy tłumaczeń AI. Możesz tworzyć tyle treści, ile potrzebujesz i kiedy chcesz. Opłaty za generowanie treści odprowadzasz bezpośrednio do OpenAI (twórców Chat GPT) bez żadnej prowizji.

Szybsze dodawanie treści dzięki SOTE AI

Jeden abonament zero limitów

Płacąc stały niski abonament SOTE AI, możesz wykorzystywać moc sztucznej inteligencji bez limitów, korzystając z własnego klucza OpenAI. Od OpenAI na start otrzymasz 18 USD na 3 miesiące, co może pozwolić na wygenerowanie nawet 1500 opisów za darmo.

Ulepsz istniejące treści z SOTE AI

Nawet 100 razy taniej niż u konkurencji

Korzystanie z wlasnego klucza OpenAI pozwala na drastyczne obniżenie kosztów generowania treści AI. Przykładowo wygenerowanie 1000 opisów z AI może kosztować u konkurencji 1000-5000 zł, z usługą SOTE AI to jedynie około 50 zł.

Szybsze dodawanie treści dzięki SOTE AI

Tłumaczenia bez limitu długości tekstu

Przeważnie limit tłumaczeń wynosi około 2000 znaków. Usługa SOTE AI pozwala na tłumaczenie dowolnych tekstów oraz opisów HTML bez limitu długości, dzięki zastosowaniu autorskich rozwiązań AI.

Przetestuj SOTE AI za darmo

Odkryj usługi dodatkowe jakie oferujemy

Tłumaczenia całego sklepu - SOTE AI Tłumaczenia całego sklepu - SOTE AI

Jeśli korzystasz ze sklepu internetowego SOTESHOP, możesz przetestować usługę SOTE AI całkowicie za darmo. W ramach darmowych usług możesz wygenerować opisy produktów lub tłumaczenia nawet 100 razy. Wystarczy aktywować usługę SOTE AI w swoim sklepie.

Jeśli nie masz jeszcze sklepu, załóź bezpłatne demo SOTESHOP. Jest to pełna wersja sklepu, która zawiera także możliwość bezpłatnego przetestowania SOTE AI.

Zobacz dokumentację Załóż sklep Demo

Zobacz jak działa SOTE AI

Sprawdź, jak SOTE AI rewolucjonizuje proces tworzenia i tłumaczenia opisów produktów, dostarczając skuteczne narzędzie dla sklepów internetowych.

Znajdź więcej filmów na naszym kanale YouTube.

Załóż usługę SOTE AI i zacznij tworzyć treści i tłumaczenia z AI już dzisiaj.

Zamów SOTE AI Załóż swój sklep