Indywidualna usługa graficzna obejmuje jednorazową aktualizację grafiki sklepu internetowego. Przeznaczona jest głównie dla indywidualnych projektów graficznych, ale nie tylko. 

Indywidualny projekt graficzny pozwala sklepom wyróżnić się i ciekawiej zaprezentować i zdecydowanie warto skorzystać z takiej opcji. Jednak w takich sklepach część plików odpowiedzialnych za wygląd jest skopiowana i zmieniona, to jakie pliki są modyfikowane zależy od projektu i wymagań klienta. Dlatego niektóre aktualizacje związane z wyglądem mogą nie pojawić się automatycznie. Ma to miejsce w przypadku, kiedy zmiana jest powiązana z indywidualnymi plikami grafiki. 

Nie oznacza to jednak, że nie można korzystać z nowych funkcji sklepu. Dodanie wybranej funkcji wymaga zmiany indywidualnej w plikach graficznych i ręczne dodanie modyfikacji i tego m.in. dotyczy ta usługa. 

Przykłady wykorzystania usługi

  • Dostosowanie wybranej funkcji sklepu w temacie graficznym.
  • Wstawienie elementu graficznego.
  • Modyfikacja kodu HTML i dodanie/zmiana wybranego elementu.
  • Maksymalnie 2 godziny pracy.

Skorzystanie z usługi dotyczy tylko SOTESHOP 8 w najnowszej wersji i zawsze wymagana jest aktualizacja sklepu. Usługa nie obejmuje aktualizacji sklepu i projektu graficznego.