Integrator SOTESHOP z WF-Mag

  • netto: 500,00 zł
  • Program directINTEGRATOR ST5 to profesjonalne narzędzie służące do zintegrowania dwóch niezależnych systemów, systemu magazynowego WF-Mag ze sklepem internetowym SOTESHOP 7

  • Wymagania:
    SOTESHOP 7.3.6

Program directINTEGRATOR ST5 to profesjonalne narzędzie służące do zintegrowania dwóch niezależnych systemów: programu magazynowo-księgowego WF-Mag ze sklepem internetowym SOTESHOP 7

Teraz możesz w prosty sposób przesłać produkty z WF-Mag do sklepu, a potem przesłać zamówienia ze sklepu do WF-Mag w celu wystawienia faktur.

Nie musisz już tracić czasu na powielanie czynności, ręcznie przenosić stanów magazynowych, zamówień z jednego systemu do drugiego. directINTEGRATOR ST5 umożliwia Ci w łatwy sposób przesyłanie informacji o stanach magazynowych, aktualizację cen oraz automatyczną obsługę kontrahentów i zamówień.

directINTEGRATOR ST5 automatycznie poinformuje Cię o nowych zamówieniach złożonych w sklepie internetowym. Program umożliwia w łatwy sposób zarządzanie produktami w sklepie internetowym, dodawanie produków do nowości i promocji oraz dodawanie zdjęć.

Program działa z SOTESHOP 7 oraz z WF-Mag od wersji 7.40.x 

Instrukcja:
pobierz plik PDF

Wersja DEMO: pobierz

Producent: directSoft
Serwis aplikacji jest świadczony przez firmę directsoft.pl