Ciekawe sklepy i nowe filmy

10/08/2018

Prezentujemy piękne sklepy internetowe. Każdy z prezentowanych sklepów jest unikatowy i wyróżnia się indywidualną, responsywną grafiką. Oprogramowanie jest w stanie wesprzeć handel w każdej branży, dodatkowo robiąc to w bardzo atrakcyjny sposób.

CHRONOLINE

Chronoline jest wyłącznym importerem wielu marek zegarków o wysokiej jakości produkowanych w Szwajcarii i Niemczech. Są to zegarki sportowe, do nurkowania, a także lotnicze, militarne, oraz klasyczne.

HeadBeat

Marka headbeat.pl powstała z myślą o użytkownikach mobilnego sprzętu audio. Szeroki asortyment dostępny w ofercie pozwala na znalezienie optymalnego rozwiązania dla każdego z klientów. Motto sklepu to dostarczać wysokiej jakości sprzęt audio, profesjonalnie, szybko, w atrakcyjnej i przystępnej cenie - zawsze w zgodzie z klientem.

Novvi

Oferta sklepu skierowana jest do osób ceniących wygodę, funkcjonalność oraz nowoczesność, a w szczególnośco do pewnych siebie kobiet, które wiedzą czego chcą i chętnie podkreślają swój styl. Dzięki produktom z tego sklepu można odświeżyć swoją garderobę lub nadać nowego charakteru stylizacji.

NBW WEAR NABLOKACHWYCHOWANI

Marka odzieżowa prosto z blokowiska, stworzona z myślą o ludziach o silnym charakterze! NBW WEAR to wygoda i klimat ulicznego stylu. Charakter, który wywodzi się prosto z blokowiska. Moda dla wszystkich, którzy nie boją się pokazania własnego stylu oraz miejsca skąd pochodzą.

Cook & Home

"Piękno, styl i urok naszego domu to dla nas rzeczy najważniejsze" - tak brzmi motto firmy. W ofercie sklepu przede wszystkim wyroby ze szkła kryształowego i porcelany, dzięki czemu skompletujesz bez trudu serwis obiadowy bądź serwis do kawy. W sklepi kupisz nowoczesne zastawy stołowe, komplet sztućców stołowych oraz szklanki do wody i kieliszki.

Kanał YouTube

Odświeżyliśmy nasz kanał YouTube pod adresem https://www.youtube.com/user/soteshop7 Na kanale znajdą Państwo najnowsze filmy instruktażowe z zakresu m.in. konfiguracji głównego konta pocztowego sklepu, wersji językowych, walut, dodawania produktów, kategorii, dostaw, płatności, stron www, zarządzania grupami produktów czy administratorami sklepu.