Darmowe kolędy i banery świąteczne

04/12/2019

Nadchodzą święta Bożego Narodzenia i wiele sklepów internetowych dodaje świąteczne elementy na stronę. Żeby ułatwić ich wyszukiwanie, przygotowaliśmy dla Państwa darmowe kolędy świąteczne i banery.

Kolędy

Jeśli planują Państwo przygotowanie video na YouTube, Instagrama lub Facebooka i potrzebują legalnych kolęd, które można wykorzystać jako podkład dźwiękowy do udostępnianych materiałów, to zachęcamy do skorzystania z nagrań zrealizowanych przez naszą firmę. Każdy klient SOTE może wykorzystać kolędy do celów komercyjnych bezpłatnie. Do celów niekomercyjnych kolędy są dostępne dla wszystkich. Nie jest wymagane podawanie linku do naszej strony, ani podpis, ale jeśli ktoś je doda, będzie nam miło:)

Instrukcja pobrania pliku mp3.

  1. Klikamy: Darmowe kolędy świąteczne
  2. Wybieramy kolędę
  3. Klikamy opcję "Download original file"

Jak załączyć kolędy na stornie

Kolędy można załączyć na dowolnej stronie w postaci playera. Wystarczy w odpowiednim miejscu w HTML'u wkleić kod tzw "Embed" danego utworu.

  1. Wybieramy utwor i klikamy "Share"
  2. Wybieramy "Embed".
  3. Kopiujemy kod i wklejamy na swojej stronie.
  4. Dodatkowo możemy spersonalizować wygląd playera.

Jak załączyć darmowe kolędy na stronie?

Banery świąteczne

Przykładowe banery świąteczne, które możesz użyć w swoim sklepie.

Jeśli szukasz dodatkowych inspiracji, skorzystaj z darmowej bazy zdjęć Unsplash.


Założ swój sklep internetowy SOTESHOP na 14 dni za darmo.
Sprawdź nową wersję sklepu SOTESHOP 8.

Załóż swój sklep

Powiązane strony

Magia świąt i czas zakupów. Jak to się zaczęło?

Magia świąt i czas zakupów. Jak to się zaczęło?

06/12/2021
Świąteczne zwyczaje kształtowały się przez wieki. Ten, który dotyczy wręczania podarków stał się powszechny dopiero pod koniec XIX stulecia. Szybko jednak wprawił w ruch potężną machinę biznesowo-handlową, która z każdym rokiem toczy się coraz szybciej. Dowiedz się, jak to wszystko się zaczęło. Pobierz darmowe kolędy i zdjęcia do sklepu.
Jak założyć sklep internetowy -  kompleksowy poradnik.

Jak założyć sklep internetowy - kompleksowy poradnik.

28/10/2021
Jeśli jesteś właścicielem małej firmy lub chcesz rozpocząć działalność jako sprzedawca online, założenie sklepu internetowego może być dla Ciebie niezwykle opłacalne. W dobie rosnącego znaczenia e-commerce i coraz większej liczby zakupów dokonywanych przez internet, rynek jest bardzo konkurencyjny, ale jednocześnie pełen możliwości. W tym poradniku przedstawiamy kompleksowe wytyczne dotyczące założenia i prowadzenia sklepu internetowego, które pomogą Ci z sukcesem rozpocząć swoją przygodę z e-commerce.
Co to jest SEO? Proste wyjaśnienie i odpowiedzi na 7 często zadawanych pytań.

Co to jest SEO? Proste wyjaśnienie i odpowiedzi na 7 często zadawanych pytań.

16/11/2021
Dowiedz się, co to jest SEO, skąd wzięła się nazwa i jakie najważniejsze czynniki wpływają na pozycję strony w wynikach wyszukiwania. Proste wyjaśnienie i skuteczne narzędzie do pozycjonowania sklepów i stron.