Dostępność na listach produktów

13/05/2020

Dodaliśmy nową opcję pokazywania dostępności i stanów magazynowych na listach produktów. Funkcja jest dostępna w standardzie.

Dostępność produktów może być prezentowana tak samo na listach, jak i na karcie. Dodatkowo pojawia się ona w produktach polecanych i akcesoriach. Zachęcamy do połączenia tej funkcjonalności z filtrem dostępności, o którym pisaliśmy na blogu: Pokaż dostępne produkty w sklepie

Obejrzyj film i dowiedz się, jak włączyć dostępność na listach w sklepie internetowym SOTESHOP.

Funkcja jest dostępna w standardzie dla wszystkich sklepów SOTESHOP 7.
Zachęcamy do aktualizacji sklepu.

Jeśli masz własny temat graficzny, potrzebna jest niewielka modyfikacja, aby dostępność pojawiła się na listach. Zgłoś się do nas, pisząc na adres office@sote.pl, ustalimy indywidualne warunki takiej zmiany.


Założ swój sklep internetowy SOTESHOP na 14 dni za darmo.
Sprawdź nową wersję sklepu SOTESHOP 8.

Załóż swój sklep

Powiązane strony

Polecane artykuły na blogu

Nowa wersja SOTESHOP 8

06/10/2021
Po wielu miesiącach pracy naszego zespołu, ukazała się nowa wersja SOTESHOP 8. Największą zmianą jest nowy panel administracyjny, ale łącznie dokonaliśmy zmian w 146 modułach sklepu. To największa aktualizacja, jaką kiedykolwiek wydaliśmy i mamy nadzieję, że najlepsza.

Pokaż dostępne produkty w sklepie

06/05/2020
Dostępność produktów jest ważnym elementem informacyjnym w sklepie internetowym, dlatego dodaliśmy dodatkowy filtr, który umożliwia pokazanie tylko produktów dostępnych.

Jak założyć sklep internetowy - kompleksowy poradnik.

28/10/2021
Jeśli jesteś właścicielem małej firmy lub chcesz rozpocząć działalność jako sprzedawca online, założenie sklepu internetowego może być dla Ciebie niezwykle opłacalne. W dobie rosnącego znaczenia e-commerce i coraz większej liczby zakupów dokonywanych przez internet, rynek jest bardzo konkurencyjny, ale jednocześnie pełen możliwości. W tym poradniku przedstawiamy kompleksowe wytyczne dotyczące założenia i prowadzenia sklepu internetowego, które pomogą Ci z sukcesem rozpocząć swoją przygodę z e-commerce.