E-commerce przeciwko wojnie. Dołącz do akcji.

27/02/2022

Chcąc wesprzeć Ukrainę i przeciwstawić się wojnie, rozpoczynamy akcję blokowania Rosji w sklepach internetowych oraz firmach e-commerce. To są dziesiątki tysięcy firm, które docierają do milionów użytkowników, także z Rosji. Powiedzmy stop przemocy. Razem możemy więcej.

Na czym polega akcja?

Akcja jest bardzo prosta i polega na wyłączeniu dostaw do Rosji w sklepie internetowym. Dzięki temu osoby z tego kraju, zarówno firmy, jak i osoby fizyczne, nie będą mogły złożyć zamówienia w sklepie internetowym.

Taka zmiana nie wymaga żadnych aktualizacji i w większości programów e-commerce jest bardzo prosta. Poniżej zamieszczamy krótką instrukcję video, jak takiej zmiany dokonać w programie SOTESHOP 8.

Bądź na bieżąco z nowościami, subskrybuj SOTE na YouTube.

Dla wersji SOTESHOP 7 zmiany możemy dokonać wybierając w panelu: Menu/Konfiguracja/Konfiguracja modułów/Kraje

Dołącz do akcji

Zachęcamy wszystkie sklepy internetowe, inne platformy sklepowe, firmy z branży e-commerce i nie tylko, do włączenia do akcji. Pokażmy swoją siłę, razem możemy więcej. Sankcje to nie tylko system bankowy, ograniczenia wprowadzane przez rządy itp. to także sektor prywatny, który jest ogromny. Pokażmy solidarność z Ukrainą, odłączmy Rosję od zakupów w internecie.

Jeśli dołączasz do akcji, daj nam znać, wypełniając prosty formularz.

Dołącz do akcji

Nie publikujemy publicznie danych firm, które dołączyły do akcji, chyba, że ktoś wyrazi na to zgodę.

My już dołączyliśmy

Wyłączyliśmy Rosję, nie tylko z naszej strony, ale także w nowo zakładanych sklepach internetowych. Kraj ten będzie automatycznie wykreślony z listy dostaw i będzie miał zablokowaną możliwość składania zamówienia.

Materiały na bloga

Jeśli chcesz umieścić informację o akcji na swojej stronie, to załączamy skrót newsa jako przykład i zdjęcie. Pobierz: Materiały na bloga: E-commerce przeciwko wojnie