Graficzny powiew świeżości

28/04/2017

Wracamy z cyklem prezentacji sklepów naszych klientów. W dniu dzisiejszym przedstawiamy sklepy: su-online.pl, meblex-rawicz.pl oraz www.armaturaretro.pl

Wszystkie sklepu są oparte na oprogramowaniu SOTESHOP, ale każdy z nich jest unikatowy i wyróżnia się indywidualną, responsywną grafiką. Siłą SOTESHOP jest brak ograniczeń, a oprogramowanie jest w stanie wesprzeć handel w każdej branży, dodatkowo robiąc to w bardzo atrakcyjny sposób. Tematy graficzne dwóch pierwszych sklepów to dzieło naszego zespołu, natomiast grafikę trzeciego sklepu stworzył nasz partner - firma intle.

SU unusual women

Sklep internetowy SU-ONLINE

Firma zajmuje się produkcją i sprzedażą damskiej odzieży oznaczonej marką SU. Marka wyróżnia się wysmakowaną stylistyką oraz dbałością o detale. Stonowany styl i elegancja oraz wysokiej jakości materiały używane do produkcji pozwalają kobietom na swobodę oraz zapewniają dyskretny image, który rozsiewają wokół siebie.

Meblex Rawicz

Sklep internetowy Meblex Rawicz

Sklep internetowy proponuje meble, które są odpowiednie do każdego typu wnętrza, od sypialni, poprzez salon i korytarz, aż do kuchni czy jadalni – barki, biurka, komody, ławy, łóżka i kanapy, materace, meble tapicerowane oraz systemowe, szafy rozsuwane, panele naścienne. Najważniejszą zaletą mebli z ofertą online jest to, że w jednym miejscu znajdują się dziesiątki, a często setki możliwych rozwiązań, proponowanych aranżacji oraz wzorów. Dzięki temu klient może dopasować meble do wszystkich pomieszczeń nie wychodząc z domu.

Armatura Retro

Sklep internetowy Armatura Retro

W ofercie sklepu znajdują się baterie umywalkowe, prysznicowe, wannowe, bidetowe, a także dodatki i grzejniki. Wszystkie produkty mają cechę wspólną, są wykonane w w najwyższej jakości w stylu retro i pochodzą od sprawdzonego producenta. Produkty posiadają europejskie certyfikaty jakości CE.