eRaty Santander Consumer Bank

30/10/2015

Udostępniliśmy w SOTE nowy system płatności, automatyczną integrację z eRaty Santander Consumer Bank. To szybki i wygodny sposób finansowania zakupów.

Sprzedaż ratalna przyciągnie klientów, którzy cenią sobie wygodę i wolą zapłacić za zakupiony towar w późniejszym terminie i w dogodnych dla nich ratach. Taka możliwość motywuje ich do częstszych zakupów i sprawia, że Twoja oferta jest dla nich atrakcyjniejsza.

Jak działa system ratalny eRaty?

Na każdej stronie produktu klient ma możliwość sprawdzenia wysokości raty, wywołując symulator ratalny za pomocą przycisku "Oblicz ratę". Złożenie wniosku jest również proste – wystarczy, że klient wybierze eRaty jako sposób płatności, uzupełni na bezpiecznej stronie banku nieskomplikowany wniosek kredytowy. Bank o statusie wniosku będzie informował sklep i klienta poprzez komunikaty przesyłane drogą email oraz udostępnione w dedykowanej aplikacji.


System ratalny w sklepie internetowym SOTESHOP

Nowa funkcjonalność jest dostępna w aktualizacji.

Jeśli chcesz porozmawiać z Przedstawicielem Santander Consumer Bank S.A. o szczegółach oferty i nawiązać z Bankiem współpracę, skontaktuj się pod numerem 71 358 23 40 (opłata zgodna z taryfą operatora) , poprzez formularz na stronie banku https://www.santanderconsumer.pl/kontakt/ lub pisząc na adres KontrahentHP@SantanderConsumer.pl