military.pl - sklep militarny

10/11/2015

Prezentujemy www.military.pl - największy sklep militarny w Polsce. Sklep wiele lat działał na oprogramowaniu zewnętrznej firmy, jednak zespół Sote podjął się przeniesienia całej bazy produktów do SOTESHOP 7, stworzenia nowej, responsywnej grafiki, a wszystko to przy ciągłym utrzymaniu procesu sprzedaży w sklepie.

Stary sklep
Nowy sklep na bazie SOTESHOP 7

Porównanie starego i nowego sklepu internetowego Military

Sklep oferuje największy wybór produktów (ponad 10 tys.) w branży. Jest przedstawicielem i bezpośrednim importerem w Polsce takich marek jak - Alta, latarki Inova, Rothco, Tru-Spec, Maxpedition, Sabre oraz wielu innych. W ofercie firmy znajdują się m.in. wiatrówki, akcesoria do broni, odzież militarna, noże, plecaki, zegarki.

Wielkie podziękowania dla właściciela oraz zespołu Sote za zaangażowanie i miłą współpracę przy tworzeniu nowego wizerunku sklepu. Polecamy firmę za profesjonalne podejście na każdym etapie pracy, przemyślane uwagi i możliwość konstruktywnego dialogu. Oprogramowanie sklepu jest funkcjonalne i bogate oraz cały czas rozwijane, co jest nie bez znaczenia przy tempie zmian, jakie zachodzą w tej dziedzinie życia. Firma została nam polecona, a teraz my możemy polecić Sote z całą pewnością, że wybór będzie trafny!

Military.pl