Nowe ciekawe wdrożenia sklepów SOTE z branży dekoracyjnej: korkowo.eu i fguardi.com.pl

08/03/2022

Piękna grafika w sklepie pomaga sprzedawać. Jest kluczowa podczas podejmowania decyzji zakupowych w internecie. Profesjonalny projekt graficzny świadczy o firmie prowadzącej sklep i daje przekonanie klientowi, że jego transakcja będzie obsłużona na zadowalającym go poziomie, a produkt spełni jego oczekiwania.

Sklep.fguardi.com.pl

Projekt miał być nowoczesny, w ciemnych kolorach, i przede wszystkim miał w przejrzysty, czytelny sposób prezentować produkt. Francesco GUARDI Collezione to marka ekskluzywnych farb i tynków. Firma ma w ofercie farby o efekcie diamentowego pyłu, aksamitu czy rdzy.

Zobacz sklep: sklep.fguardi.com.pl

Sklep internetowy Fguardi

Opinia firmy LAKMA na temat SOTE

"Nowa szata graficzna dla naszego e-sklepu została stworzona dokładnie tak, jak tego chcieliśmy. Zadbano o estetykę, szczegóły oraz terminowość zlecenia. Jesteśmy bardzo zadowoleni” - LAKMA (właściciel marki Francesco GUARDI Collezione).

Bardzo dziękujęmy za opinię.
Zobacz inne opinie: SOTE opinie i recenzje

Korkowo.eu

Korkowo specjalizuje się w produkcji korka i imporcie tego surowca z największych hiszpańskich i portugalskich fabryk. Eksportuje swoje wyroby, w szczególności podkładki korkowe, do wielu krajów europejskich. Naturalne kolory, świetne zdjęcia i specjalistyczny produkt.

Zobacz sklep: www.korkowo.eu

Sklep internetowy Korkowo

Opinia firmy Korkowo na temat SOTE

"Jesteśmy zadowoleni z wizualizacji, grafiki naszego sklepu internetowego. Firma Sote wykonała aktualizację graficzną idealną do naszych potrzeb. Cały projekt został wykonany rzetelnie zgodnie z naszym oczekiwaniem. Gorąco polecamy firmę Sote." - Korkowo

Bardzo dziękujęmy za opinię.
Zobacz inne opinie: SOTE opinie i recenzje

Indywidualne projekty graficzne SOTE

Praca nad nową szatą graficzną to proces, który przynosi widoczne i namacalne efekty. Dobry produkt to bardzo dużo, ale jego prezentacja i estetyka strony, na której się znajduje, są równie ważne.


Z przyjemnością zajmiemy się przygotowaniem projektu graficznego dla Twojego sklepu.

Projekty grafiki

Powiązane strony

Jak założyć sklep internetowy -  kompleksowy poradnik.

Jak założyć sklep internetowy - kompleksowy poradnik.

28/10/2021
Jeśli jesteś właścicielem małej firmy lub chcesz rozpocząć działalność jako sprzedawca online, założenie sklepu internetowego może być dla Ciebie niezwykle opłacalne. W dobie rosnącego znaczenia e-commerce i coraz większej liczby zakupów dokonywanych przez internet, rynek jest bardzo konkurencyjny, ale jednocześnie pełen możliwości. W tym poradniku przedstawiamy kompleksowe wytyczne dotyczące założenia i prowadzenia sklepu internetowego, które pomogą Ci z sukcesem rozpocząć swoją przygodę z e-commerce.
Radio357 wyjątkowy sklep na platformie SOTE

Radio357 wyjątkowy sklep na platformie SOTE

06/07/2021
W kategorii wyjątkowych sklepów, opartych na platformie SOTE, na pewno znajdzie się sklep Radia 357.
Sklep Urszuli Radwańskiej na platformie SOTE

Sklep Urszuli Radwańskiej na platformie SOTE

06/07/2021
Bardzo nam miło przedstawić piękny sklep Urszuli Radwańskiej oparty na sklepie internetowym SOTESHOP.