Integracja z Pocztą Polską

03/04/2017

Nadawaj paczki i drukuj listy przewozowe Poczty Polskiej bezpośrednio z panelu Twojego sklepu.

integracja soteshop z pocztą polską

Elektroniczny Nadawca Poczty Polskiej usprawnia i automatyzuje proces nadawania przesyłek pocztowych. EN umożliwia rejestrację przesyłek, generowanie dokumentów nadawczych w formie elektronicznej oraz automatyczne przekazywanie pliku z przesyłkami bezpośrednio do wybranej placówki pocztowej. 

Odbiór w Punkcie to dostawa możliwa do włączenia na stronie koszyka. Daje możliwość wyboru placówki pocztowej, stacji Orlen, kiosku Ruch lub automatu pocztowego, gdzie Klient sklepu odbierze przesyłkę. To wygodne rozwiązanie, umożliwiające odbiór przesyłki w dogodnym dla nas momencie przy okazji codziennych zajęć. Dotyczy to odbioru przesyłek kurierskich (Pocztex Ekspres 24, Pocztex Kurier48) i paczkowych (PACZKA24, PACZKA48).

Dzięki integracji z Pocztą Polską uzyskasz dostęp do ponad 6400 punktów odbioru przesyłek i zapewnisz wygodę dostaw dla swoich Klientów.

Poczta Polska przygotowała atrakcyjną ofertą dla Klientów SOTE, nie posiadających umowy z PP S.A. Wystarczy wypełnić formularz i oczekiwać na kontakt.


Integracja z Pocztą Polską jest darmowa dla sklepów posiadających dostęp do aktualizacji. W celu skorzystania z nowej funkcjonalności, wystarczy ściągnąć i zainstalować aktualizacje. Integracja jest wdrożona i wspierana w responsywnych tematach graficznych.

Instrukcja zarządzania Pocztą Polską w SOTESHOP