SOTESHOP 7

30/07/2014

SOTESHOP Responsive Web Design

Rynek zakupów w internecie cały czas sie rozwija. Zmienia się prawo, wymagania klientów, metody dostaw produktów, czy urządzenia, na których klienci oglądają naszą stronę. Dlatego, by skutecznie konkurować i docierać z ofertą do większej ilości osób, nasz sklep internetowy musi także się rozwijać.

Dlatego stworzyliśmy nową wersję sklepu internetowego SOTESHOP 7.

Najpierw Mobile


Mobilność oprogramowania sklepu na pierwszym miejscu

Klienci coraz częściej korzystają z urządzeń mobilnych, dla wielu z nich jest to jedyna metoda dostępu do internetu. To nie tylko przyszłość, zmiany tej doświadczamy już teraz każdego dnia.

SOTESHOP 7 to nie sama zmiana wersji, to także zmiana podejścia do prezentowania oferty w internecie. Najpierw “Mobile”. Zakupy przez urządzenia mobilne mają być nie tylko możliwe, ale także wygodne. Posiadanie wersji na smartfony i tablety nie jest modnym gadżetem, a realnym kanałem sprzedaży. Taki też był nasz cel - stworzyć sklep, w którym klienci będą mogli w prosty sposób przejrzeć ofertę sklepu i dokonać zakupów.

Responsive Web Design


Web Design Responsive Web Design

Jeszcze parę lat temu klienci w internecie korzystali głównie z komputerów stacjonarnych i laptopów. Strona nie musiała dostosowywać się do urządzenia. Teraz to się zmieniło. Standardem staje się posiadanie sklepu internetowego, który automatycznie dostosowuje swój wygląd do telefonu, tabletu, czy dużego monitora. Technologia, która to zapewnia nazywa się: Resposive Web Design (RWD). SOTESHOP 7 posiada grafikę stworzoną w pełni w technologii RWD. Dzięki temu, Twój sklep będzie pięknie prezentował się na iPhone, iPad, iPad mini, smartfonach Samsung, tabletach i innych urządzeniach, i oczywiście także na tradycyjnych komputerach.

Paczkomaty


Zmieniają się nie tylko urządzenia, na których klienci przeglądają ofertę sklepu, ale także metody dostawy. Jedną z nich są Paczkomaty firmy InPost. SOTESHOP 7 jest w pełni zintegrowane z systemem paczkomatów. Dodatkowo podpisując umowe z InPost, klienci SOTE otrzymają w promocji 10 pierwszych przesyłek bezpłatnie.

Paczkomaty InPost

Zestawy produktów


W nowej wersji dodaliśmy w standardzie zestawy produktów. Dzięki nim w prosty sposób połączysz kilka produktów w jedną ofertę z rabatem.

Łącz produkty w zestawy

Dostosowany do prawa UE

Sklep zgodny z prawem Unii Warto też pamiętać, że od 13 czerwca w Europie obowiązuje nowe prawo konsumenckie dotyczące m.in. sprzedaży przez internet. W Polsce wejdzie ono w życie 25 grudnia. Każdy sklep będzie musiał dostosować się do nowych zmian. SOTESHOP 7 jest technologicznie dostosowane do tych zmian prawnych.

Panel administracyjny


Nowa wersja to także zmiany w systemie administracyjnym. Nowy panel jest bardziej przejrzysty i czytelny. Dodaliśmy wiele usprawnień, tak by zarządzanie sklepem było wygodniejsze.

Panel administracyjny sklepu intenretowego

Przyszłość


SOTESHOP 7 to wejście w przyszłość. Wersja mobilna, responsywna RWD, Paczkomaty, nowe funkcje i dostosowanie do zmian prawnych w UE, to dopiero początek. Nowa wersja, tak jak poprzednie, będzie rozwijana i co miesiąc będą dochodziły nowe ciekawe funkcje.

Razem z Wami zmieniamy oblicze e-commerce już do 15 lat.