Tłumaczenia AI

Ta aplikacja została wycofana i nie jest już dostępna. Sprawdź usługę tłumaczeń AI: Tłumaczenie opisów produktów z OpenAI

Google Translate w sklepie internetowym

Sklep internetowy SOTESHOP ma pełną obsługę wielu wersji językowych. Możesz w prosty sposób zmienić język prezentowanych informacji i zarządzać nimi w panelu sklepu. Tłumaczenia zawarte w oprogramowaniu dotyczą komunikatów systemowych, opisy produktów i inne wprowadzane dane należy wprowadzić w odpowiedniej wersji językowej.

Jeśli nie chcesz tracić czasu i pieniędzy na wprowadzanie tłumaczeń, a chciałbyś umożliwić swoim klientom zrozumienie treści zawartych na stronach sklepu, to ta aplikacja jest dla Ciebie.

Tłumaczenia wykonywane są automatycznie w czasie rzeczywistym przez Translator Google. Nawet jeśli nie są idealne, dla wielu klientów będzie to cenny dodatek, który pozwoli im poczuć się pewniej podczas dokonywania zakupów. Jeśli prowadzisz sprzedaż zagraniczną warto wykorzystać możliwości Google Translatora.

Aktywacja w Google Translatora w sklepie

Dodatek umożliwia wybór języka i włączenie tłumaczenia na sklepie w postaci paska na dole ekranu. Aby go aktywować, przechodzimy do konfiguracji aplikacji i aktywujemy. Po stronie sklepu dodatkowe opcje pokażą się automatycznie.

 

Konfiguracja Google Translate w sklepie

Wybrór języka Google Translate w sklepie

Poniżej skep przetłumaczony na język grecki, tamilski i chiński.

Sklep internetowy w języku greckim

Sklep

Sklep internetowy w języku chińskim

Polecane strony