ADS Tracker. Rozpoznawanie wejść i zamówień z porównywarek.

22/04/2021

Dodaliśmy nowe funkcje do aplikacji ADS Tracker, które pozwalają na śledzenie wejść z porównywarek i rozpoznawanie zamówień, nawet po wielu dniach od wejścia.

Nowe funkcje ADS Trackera

  • Automatyczne rozpoznawanie wejść z porównywarek.
  • Rozpoznawanie zamówień z porównywarek, nawet wiele dni od wejścia.
  • Dodanie porównywarek do ścieżki pozyskania zamówienia.
  • Prosta aktywacja i automatyzacja integracji.

ADS Tracker pozwala na śledzenie dowolnie wygenerowanego linku, ale nowa aktualizacja pozwala na automatyczne generowanie specjalnych linków w plikach wysyłanych do porównywarek.

Dzięki temu, jeśli ktoś odwiedzi naszą stronę z linku z porównywarki i wróci po kilku dniach, żeby dokonać zakupu, informacja ta pojawi się w zamówieniu. Jeśli w międzyczasie wejdzie na naszą stronę z reklamy np. remarketingu, to oba wejścia będą ujęte w raporcie.

Z ADS Trackerem możesz udostępniać linki na dowolnych stronach i reklamach i mierzyć ich skuteczność.

Jak aktywować raporty z Ceneo?

Przykład aktywacji nowych funkcji na przykładzie porównywarki Ceneo.

  1. Instalujemy ADS Trackera
  2. Wybieramy z menu Sprzedaż>Porównywarki->Ceneo->Konfiguracja
  3. W sekcji ADS Tracker klikamy “Aktywuj” i gotowe.

Od teraz plik generowany do Ceneo, będzie pozwalał na śledzenie wejść i sprzedaży. Podobnie aktywuje się integrację dla innych porównywarek np. Nokaut, Okazje itp.

Polecane artykuły

ADS Tracker. Mierzenie skuteczności reklamy.

ADS Tracker. Mierzenie skuteczności reklamy.

09/03/2021
ADS Tracker - to nowa aplikacja, która pozwala na mierzenie skuteczności reklamy i sprzedaży z dowolnego linku do sklepu. Wspiera reklamy m.in. w Google i na Facebooku.
ADS Tracker. Pytania i odpowiedzi.

ADS Tracker. Pytania i odpowiedzi.

11/03/2021
ADS tracker - to aplikacja, która pozwala na raportowanie sprzedaży z reklam. Czym różni się od raportów Google i Facebooka? Pytania i odpowiedzi.
Jak założyć sklep internetowy -  kompleksowy poradnik.

Jak założyć sklep internetowy - kompleksowy poradnik.

28/10/2021
Jeśli jesteś właścicielem małej firmy lub chcesz rozpocząć działalność jako sprzedawca online, założenie sklepu internetowego może być dla Ciebie niezwykle opłacalne. W dobie rosnącego znaczenia e-commerce i coraz większej liczby zakupów dokonywanych przez internet, rynek jest bardzo konkurencyjny, ale jednocześnie pełen możliwości. W tym poradniku przedstawiamy kompleksowe wytyczne dotyczące założenia i prowadzenia sklepu internetowego, które pomogą Ci z sukcesem rozpocząć swoją przygodę z e-commerce.