Allegro: Moda

19/10/2022

Kategoria "Moda". Sprawdź raport kategorii i produktów z katalogu Allegro. Podkategorie: Biżuteria i Zegarki, Odzież, Obuwie, Dodatki.

Allegro Moda

Założ swój sklep internetowy SOTESHOP na 14 dni za darmo.
Sprawdź nową wersję sklepu SOTESHOP 8.

Załóż swój sklep

Moda – kategorie

Podział kategorii "Moda" na podkategorie i udział procentowy uwzględniający ilość wszystkich zagnieżdżonych podkategorii.

Moda – produkty

Podział kategorii "Moda" na poszczególne podkategorie z ilością produktów. Wszystkie produkty: 34 744 818

Sprawdź pełny raport: Allegro – wszystkie kategorie i produkty. Raport i analiza katalogu 2022.

Biżuteria i Zegarki

Wszystkie produkty z kategorii "Biżuteria i Zegarki": 5 715 719 Przejdź na stronę Allegro i sprawdź aktulne dane i oferty w kategorii: Biżuteria i Zegarki

Odzież, Obuwie, Dodatki

Wszystkie produkty z kategorii "Odzież, Obuwie, Dodatki": 29 029 099 Przejdź na stronę Allegro i sprawdź aktulne dane i oferty w kategorii: Odzież, Obuwie, Dodatki

Metodologia obliczania danych

Sprawdź informacje dotyczące obliczania i prezentacji danych. Metodologia danych z raportu jest opisana na stronie: Allegro – wszystkie kategorie i produkty. Raport i analiza katalogu 2022.


Założ swój sklep internetowy SOTESHOP na 14 dni za darmo.
Sprawdź nową wersję sklepu SOTESHOP 8.

Załóż swój sklep

Powiązane strony

Polecane artykuły na blogu

Allegro - wszystkie kategorie i produkty. Raport i analiza katalogu 2022.

19/10/2022
Katalog Allegro zawiera ponad 23 056 kategorii i 413 903 522 produktów. Przygotowaliśmy obszerny raport i analizę katalogu Allegro, który pozwoli lepiej poznać jego strukturę i znaleźć najlepsze miejsca dla oferty sklepu. Zobacz porównanie kategorii i ilości produktów w poszczególnych działach, sprawdź oferty bezpośrednio w katalogu.

Katalog produktów Allegro. Co się zmieniło 1 sierpnia 2022 roku?

25/08/2022
Od 1 sierpnia 2022 na Allegro weszła w życie kolejna ważna zmiana związana z przekształcaniem bazy ofertowej w katalog produktów. Wiąże się to z tym, że w wielu kategoriach, do tej pory opcjonalny, kod EAN będzie wymagany przy dodaniu każdej nowej oferty. Jeśli nie korzystasz jeszcze z nowego katalogu Allegro, to jest to ostatni dzwonek, żeby rozpocząć.

Jak założyć sklep internetowy - kompleksowy poradnik.

28/10/2021
Jeśli jesteś właścicielem małej firmy lub chcesz rozpocząć działalność jako sprzedawca online, założenie sklepu internetowego może być dla Ciebie niezwykle opłacalne. W dobie rosnącego znaczenia e-commerce i coraz większej liczby zakupów dokonywanych przez internet, rynek jest bardzo konkurencyjny, ale jednocześnie pełen możliwości. W tym poradniku przedstawiamy kompleksowe wytyczne dotyczące założenia i prowadzenia sklepu internetowego, które pomogą Ci z sukcesem rozpocząć swoją przygodę z e-commerce.