Allegro: Supermarket

19/10/2022

Kategoria "Supermarket". Sprawdź raport kategorii i produktów z katalogu Allegro. Podkategorie: Artykuły dla zwierząt, Produkty spożywcze, Utrzymanie czystości.

Allegro Supermarket

Założ swój sklep internetowy SOTESHOP na 14 dni za darmo.
Sprawdź nową wersję sklepu SOTESHOP 8.

Załóż swój sklep

Supermarket – kategorie

Podział kategorii "Supermarket" na podkategorie i udział procentowy uwzględniający ilość wszystkich zagnieżdżonych podkategorii.

Supermarket – produkty

Podział kategorii "Supermarket" na poszczególne podkategorie z ilością produktów. Wszystkie produkty: 5 590 823

Sprawdź pełny raport: Allegro – wszystkie kategorie i produkty. Raport i analiza katalogu 2022.

Artykuły dla zwierząt

Wszystkie produkty z kategorii "Artykuły dla zwierząt": 3 012 503 Przejdź na stronę Allegro i sprawdź aktulne dane i oferty w kategorii: Artykuły dla zwierząt

Produkty spożywcze

Wszystkie produkty z kategorii "Produkty spożywcze": 1 676 796 Przejdź na stronę Allegro i sprawdź aktulne dane i oferty w kategorii: Produkty spożywcze

Utrzymanie czystości

Wszystkie produkty z kategorii "Utrzymanie czystości": 901 524 Przejdź na stronę Allegro i sprawdź aktulne dane i oferty w kategorii: Utrzymanie czystości

Metodologia obliczania danych

Sprawdź informacje dotyczące obliczania i prezentacji danych. Metodologia danych z raportu jest opisana na stronie: Allegro – wszystkie kategorie i produkty. Raport i analiza katalogu 2022.


Założ swój sklep internetowy SOTESHOP na 14 dni za darmo.
Sprawdź nową wersję sklepu SOTESHOP 8.

Załóż swój sklep

Powiązane strony

Allegro - wszystkie kategorie i produkty. Raport i analiza katalogu 2022.

Allegro - wszystkie kategorie i produkty. Raport i analiza katalogu 2022.

19/10/2022
Katalog Allegro zawiera ponad 23 056 kategorii i 413 903 522 produktów. Przygotowaliśmy obszerny raport i analizę katalogu Allegro, który pozwoli lepiej poznać jego strukturę i znaleźć najlepsze miejsca dla oferty sklepu. Zobacz porównanie kategorii i ilości produktów w poszczególnych działach, sprawdź oferty bezpośrednio w katalogu.
Katalog produktów Allegro. Co się zmieniło 1 sierpnia 2022 roku?

Katalog produktów Allegro. Co się zmieniło 1 sierpnia 2022 roku?

25/08/2022
Od 1 sierpnia 2022 na Allegro weszła w życie kolejna ważna zmiana związana z przekształcaniem bazy ofertowej w katalog produktów. Wiąże się to z tym, że w wielu kategoriach, do tej pory opcjonalny, kod EAN będzie wymagany przy dodaniu każdej nowej oferty. Jeśli nie korzystasz jeszcze z nowego katalogu Allegro, to jest to ostatni dzwonek, żeby rozpocząć.
Jak założyć sklep internetowy -  kompleksowy poradnik.

Jak założyć sklep internetowy - kompleksowy poradnik.

28/10/2021
Jeśli jesteś właścicielem małej firmy lub chcesz rozpocząć działalność jako sprzedawca online, założenie sklepu internetowego może być dla Ciebie niezwykle opłacalne. W dobie rosnącego znaczenia e-commerce i coraz większej liczby zakupów dokonywanych przez internet, rynek jest bardzo konkurencyjny, ale jednocześnie pełen możliwości. W tym poradniku przedstawiamy kompleksowe wytyczne dotyczące założenia i prowadzenia sklepu internetowego, które pomogą Ci z sukcesem rozpocząć swoją przygodę z e-commerce.