amiQs.pl - włóczki świata

14/10/2015

"Stworzyliśmy amiQs'a z pasji, miłości do piękna i z potrzeby dzielenia pozytywnych emocji z innymi ludźmi" piszą o firmie jego właściciele. My, jako zespół SOTE dołożyliśmy wszelkich starań by przełożyć tę filozofię na technikę. Zaprojektowaliśmy i wdrożyliśmy unikatową grafikę wraz z ciekawymi, indywidualnymi funkcjonalnościami.

amiQs.pl to sklep oferujący nie tylko produkt - włóczki, ale również wszelkiego rodzaju wsparcie, począwszy od nauki robienia na drutach, poprzez udzielanie porad, na oferowaniu książek i czasopism dziewiarskich kończąc.

Amiqs - sklep internetowy SOTESHOP

Sklep internetowy, który wykonaliśmy dla firmy amiQs charakteryzuje specjalna prezentacja opcji produktów. Wynika to z faktu, że chcieliśmy w jak najwierniejszy sposób oddać możliwości wyboru i kolorystykę produktów.

Włóczka w sklepie internetowym Amiqs

Na koniec kilka słów od właścicieli sklepu państwa Agnieszki i Marcina Ratyńskich:

"Po kilkuletniej przygodzie ze sklepem autorskim z wielką nieśmiałością zgłosiliśmy się do firmy Sote. Dziś możemy powiedzieć, że krok ten był najlepszym jaki mogliśmy zrobić. Jesteśmy zachwyceni poziomem obsługi klienta, profesjonalizmem, niezwykłą cierpliwością i uprzejmością wszystkich pracowników firmy - dzięki którym udało nam się przejść przemianę naszego sklepu bez problemów i stresu. Jesteśmy pod ogromnym wrażeniem pracy włożonej w przygotowanie naszych "zachcianek" dotyczących funkcjonalności sklepu i jego grafiki. Nasi klienci są zachwyceni - a przecież głównie o to chodzi. Z czystym sumieniem polecamy Sote każdemu kto chce mieć profesjonalny sklep, na najwyższym poziomie. Dziękujemy z całego serca."