Black Friday, Black Week - atrakcyjne promocje w SOTE.

28/11/2022

Z okazji Black Friday i Black Week wielu klientów skorzystało z naszej oferty, za co bardzo dziękujęmy! Mamy dla Państwa jeszcze przed Świętami wiele niespodzianek, zapraszamy do odwiedzania naszej strony i sprawdzania newslettera z ciekawymi propozycjami. Na kolejny Black Friday zapraszamy za rok.

SOTE - Black Friday, Week, November

Black Friday co to jest?

Jeśli ktoś chce dowiedzieć się więcej o historii Black Friday, zapraszamy do artykułu na naszym blogu.

"Rozpoczęło się wielkie odliczanie. Do Black Friday pozostało już niewiele czasu. To wyjątkowy dzień dla sprzedawców i kupujących, jednak jak to zwykle bywa rozciągnie się na kilka dni. I choć tym razem rabaty mają być niższe niż w poprzednich latach, na zakupy – czy to w sklepach stacjonarnych, czy to w internecie – ostrzy sobie zęby ogromna rzesza Polaków."

Kiedy jest Black Friday i co oznacza?

Nowy sklep SOTESHOP 8

Jeśli dopiero planujesz założyć sklep internetowy, to najlepsza pora na tę decyzję. Jeśli masz już sklep SOTESHOP i chcesz założyc kolejny, to zaloguj się na swoje konto na sote.pl, zamów nowy sklep w wersji SOTESHOP Standard, PRO lub VIP z rabatem -20%.


Załóż sklep internetowy SOTESHOP

Załóż swój sklep

Powiązane strony

Polecane artykuły na blogu

Kiedy jest Black Friday? Co oznacza? Kilka ciekawych faktów.

10/11/2022
Rozpoczęło się wielkie odliczanie. Do Black Friday pozostało już niewiele czasu. To wyjątkowy dzień dla sprzedawców i kupujących, jednak jak to zwykle bywa rozciągnie się na kilka dni. I choć tym razem rabaty mają być niższe niż w poprzednich latach, na zakupy – czy to w sklepach stacjonarnych, czy to w internecie – ostrzy sobie zęby ogromna rzesza Polaków.

SOTESHOP 8. Sprawdź swój indywidualny rabat. Zamów nową usługę.

13/02/2022
Razem z wprowadzeniem wersji 8 zmieniliśmy ofertę na SOTESHOP, ale dla klientów, którzy są z nami od lat, zawsze mamy specjalne warunki. Sprawdź indywidualny rabat dla swojego sklepu.

Koniec wsparcia dla wersji SOTESHOP 7. Pełne wsparcie dla wersji 8.

20/09/2022
Zakończyliśmy wydawanie aktualizacji dla wersji SOTESHOP 7, oferujemy obecnie pełne wsparcie tylko dla wersji SOTESHOP 8. Każdy sklep z aktywnym dostępem do aktualizacji i serwisu może przejść na wersję 8.