SOTESHOP 8. Sprawdź swój indywidualny rabat.

26/11/2021

Razem z wprowadzeniem wersji 8 zmieniliśmy ofertę na SOTESHOP, ale dla klientów, którzy są z nami od lat, zawsze mamy specjalne warunki. Sprawdź indywidualny rabat dla swojego sklepu.

Jeśli posiadasz licencję bezterminową SOTESHOP, możesz przejść na abonament w wersji 8 na korzystnych zasadach. Przechodząc na licencję terminową, dostęp do aktualizacji i pomocy technicznej masz dostępne cały czas w niższej cenie niż dotychczas.

Przeczytaj odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania związane z nową ofertą: SOTESHOP 8. Pytania i odpowiedzi.

Jeśli nie masz licencji bezterminowej SOTESHOP i chcesz założyć nowy sklep, napisz do nas maila na adres office@sote.pl z pytaniem o rabat. Otrzymasz od nas w prezencie kod rabatowy na 10%. Promocja obowiązuje do końca grudnia 2021.

Jak sprawdzić rabat dla sklepu?

Krótka instrukcja, jak sprawdzić indywidualny rabat dla swojego sklepu.

  1. Logujemy się na stronie sote.pl
  2. Wybieramy usługę SOTESHOP Standard, PRO lub VIP.
  3. Jeśli mamy sklep z licencją bezterminową, to pojawi się on na dodatkowej liście.
  4. Wybieramy sklep z listy i sprawdzamy cenę z rabatem

Instrukcja video

Obejrzyj nagranie video i dowiedz się, jak sprawdzić rabat i zamówić nową usługę z indywidualnym rabatem.

Rabaty SOTESHOP

Każdy sklep, który ma licencję bezterminową, może liczyć na rabat, niezależnie od tego, kiedy sklep był zakupiony oraz czy ma aktywny dostęp do aktualizacji czy nie.

Sklepy z aktywnym dostępem do aktualizacji

Jeśli twój sklep ma aktywny dostęp do aktualizacji i pomocy technicznej, także możesz przejść na abonament. Zamawiając dowolną usługę roczną, odliczona zostanie wartość dostępu do aktualizacji proporcjonalnie do okresu, jaki pozostał do jej zakończenia.

SOTESHOP Standard

Zamawiając usługę SOTESHOP Standard, otrzymasz 20% rabatu. Możesz wybrać opcję roczną i miesięczną. Jeśli w sklepie masz dodatkowe płatne aplikacje, wybierz usługę SOTESHOP PRO, aby otrzymać dodatkowy rabat.

SOTESHOP PRO

Jeśli w Twoim sklepie są zainstalowane dodatkowe płatne aplikacje z WebStore, zakupione wcześniej i wybierzesz usługę SOTESHOP PRO w wersji rocznej, otrzymasz dodatkowy rabat.

W wersji PRO możesz pobierać i instalować wszystkie dodatki za WebStore, o wartości ponad 10 000 zł, za darmo. Dowiedz się więcej: Jak zainstalować darmowe dodatki do sklepu?

SOTESHOP 8 VIP

Najwyższy pakiet SOTESHOP VIP obejmuje rabaty SOTESHOP PRO i dodatkowo, jeśli masz aktywny dostęp do usługi Serwis VIP, to odliczona zostanie wartość tej usługi proporcjonalnie do okresu, jaki pozostał do jej zakończenia.

Kolejny sklep z rabatem

Jeśli chcesz założyć kolejny sklep internetowy oparty na SOTESHOP, docenimy to i otrzymasz od nas 20% rabatu na nową usługę. Wystarczy przy zamówieniu wybrać z listy "Nowy sklep" i rabat zostanie przydzielony automatycznie.

Większe rabaty dla partnerów.

Nowy system rabatowy obejmuje także dodatkowe rabaty partnerskie. Dzięki temu nasi partnerzy mogą zaoferować atrakcyjne warunki także swoim klientom. Rabaty obejmują w/w rabaty związane z przejściem na nową usługę + rabat partnerski.

Podsumowanie

Dobierz usługę SOTESHOP 8 do swoich potrzeb i skorzystaj z atrakcyjnych rabatów. Jeśli masz pytania związane z nowymi usługami, wystarczy się z nami skontaktować. Chętnie pomożemy i odpowiemy na Twoje pytania.


Wybierz nową usługę SOTESHOP PRO lub SOTESHOP Standard
Zaloguj się i sprawdź indywidualny rabat.

Cennik SOTESHOP

Powiązane strony

Polecane artykuły na blogu

SOTESHOP PRO. Jak pobrać darmowe dodatki do sklepu?

26/11/2021
SOTESHOP PRO to nowa usługa, dzięki której nie musisz osobno płacić za dodatkowe aplikacje z WebStore. Możesz wybrać te, które potrzebujesz lub wszystkie razem, o wartości ponad 10 000 zł netto, i wszystko zamówisz za darmo.

SOTESHOP 8. Pytania i odpowiedzi.

12/10/2021
Wydanie wersji 8 i zmiany w ofercie SOTE budzą duże zainteresowanie i liczne pytania od naszych klientów. Dlatego chcąc pomóc naszym klientom zrozumieć, na czym polegają zmiany, odpowiadamy na najczęściej zadawane pytania.

Aktualizacja sklepu z wersji 7 do SOTESHOP 8

20/10/2021
Od dzisiaj (20-10-2021) dostępna jest opcja aktualizacji sklepu z wersji 7 do SOTESHOP 8. Proces aktualizacji jest podobny do standardowego uaktualnienia sklepu.