SOTESHOP 8. Sprawdź swój indywidualny rabat. Zamów nową usługę.

13/02/2022

Razem z wprowadzeniem wersji 8 zmieniliśmy ofertę na SOTESHOP, ale dla klientów, którzy są z nami od lat, zawsze mamy specjalne warunki. Sprawdź indywidualny rabat dla swojego sklepu.

Od 1 stycznia 2022 aktualizacje są dostępne w formie 3 różnych planów abonamentowych. Wybierając dowolny abonament, dostęp do aktualizacji i pomocy technicznej masz dostępne cały czas w niższej cenie niż dotychczas. Dla właścicieli licencji bezterminowych przygotowaliśmy specjalne rabaty.


Jeśli posiadasz kod rabatowy -10% skorzystaj z promocji. Uwaga! Rabaty łączą się:)

Wybierz nową usługę SOTESHOP PRO lub SOTESHOP Standard
Zaloguj się i sprawdź indywidualny rabat.

Zamów SOTESHOP 8

Indywidualny kod rabatowy wysyłany jest mailem kiedy kończy się usługa "Aktualizacja sklepu". Jeśli nie masz kodu rabatowego, napisz na adres office@sote.pl

Jeśli masz pytania dotyczące aktualizacji sklepu, skontaktuj się z nami:
tel. +48 736 382 120, +48 736 382 121


SOTESHOP licencja bezterminowa

Jeśli posiadasz licencję bezterminową SOTESHOP, możesz przejść na abonament w wersji 8 na korzystnych zasadach (dla tej samej licencji). Przechodząc na licencję terminową, dostęp do aktualizacji i pomocy technicznej masz dostępne cały czas w niższej cenie niż dotychczas.

Przeczytaj odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania związane z nową ofertą: SOTESHOP 8. Pytania i odpowiedzi.

Jak sprawdzić rabat dla sklepu?

Krótka instrukcja, jak sprawdzić indywidualny rabat dla swojego sklepu.

  1. Logujemy się na stronie sote.pl
  2. Wybieramy usługę SOTESHOP Standard, PRO lub VIP.
  3. Jeśli mamy sklep z licencją bezterminową, to pojawi się on na dodatkowej liście.
  4. Wybieramy sklep z listy i sprawdzamy cenę z rabatem

Instrukcja video

Obejrzyj nagranie video i dowiedz się, jak sprawdzić rabat i zamówić nową usługę z indywidualnym rabatem.

Bądź na bieżąco z nowościami, subskrybuj SOTE na YouTube.

Rabaty SOTESHOP i przykłady rabatów

Każdy sklep, który ma licencję bezterminową, może liczyć na rabat, niezależnie od tego, kiedy sklep był zakupiony oraz czy ma aktywny dostęp do aktualizacji czy nie.

Przykład wyliczenia rabatu

Przykład cen (netto) nowych abonamentów z rabatem dla sklepu, który nie ma już aktywnego dostępu do aktualizacji. Wyliczenia obejmują także dodatkowy rabat -10%, który otrzymujesz w mailu, gdy kończy się dostęp do aktualizacji i serwisu. Zakładamy, że sklep ma aktywne 2 dodatki: Dostawę lokalną i Galerię video produktów - za które jest dodatkowy rabat w abonamentach PRO i VIP.

Usługa Cena standardowa Cena z rabatem Drugi rabat -10% Rabat razem
SOTESHOP Standard 900 zł 765 zł 688 zł -23%
SOTESHOP PRO 1750 zł 1264 zł 1137 zł -35%
SOTESHOP VIP 3000 zł 2167 zł 1950 zł -35%

Wyższy rabat obowiązuje za 1 rok, ale na kolejne okresy rozliczeniowe także otrzymasz rabat w wysokości -15%.

Sklepy z aktywnym dostępem do aktualizacji

Jeśli twój sklep ma aktywny dostęp do aktualizacji i pomocy technicznej, także możesz przejść na abonament i otrzymać jeszcze większy rabat. Zamawiając dowolną usługę roczną, odliczona zostanie wartość dostępu do aktualizacji proporcjonalnie do okresu, jaki pozostał do jej zakończenia.

Nowe abonamenty SOTESHOP

Wybierz usługę abonamentową, która odpowiada twoim potrzebom. W każdej usłudze jest dostęp do aktualizacji i pomocy technicznej oraz wiele nowości z wersji SOTESHOP 8. W dowolnym momencie możesz też zmienić rodzaj abonamentu. Zobacz oficjalny nowy cennik SOTESHOP i porównanie wersji. Ceny z rabatami widoczne są po zalogowaniu.

Cennik sklepu internetowego SOTESHOP

SOTESHOP Standard

Zamawiając usługę SOTESHOP Standard, otrzymasz 15% rabatu. Możesz wybrać opcję roczną i miesięczną. Jeśli w sklepie masz dodatkowe płatne aplikacje, wybierz usługę SOTESHOP PRO, aby otrzymać dodatkowy rabat.

Zobacz SOTESHOP Standard

SOTESHOP PRO

Jeśli w Twoim sklepie są zainstalowane dodatkowe płatne aplikacje z WebStore, zakupione wcześniej i wybierzesz usługę SOTESHOP PRO w wersji rocznej, otrzymasz dodatkowy rabat.

W wersji PRO możesz pobierać i instalować wszystkie dodatki za WebStore, o wartości ponad 18 000 zł, za darmo. Dowiedz się więcej: Jak zainstalować darmowe dodatki do sklepu?

Zobacz SOTESHOP PRO

SOTESHOP 8 VIP

Najwyższy pakiet SOTESHOP VIP obejmuje rabaty SOTESHOP PRO i dodatkowo, jeśli masz aktywny dostęp do usługi Serwis VIP, to odliczona zostanie wartość tej usługi proporcjonalnie do okresu, jaki pozostał do jej zakończenia.

Zobacz SOTESHOP VIP

Kolejny sklep z rabatem

Jeśli chcesz założyć kolejny sklep internetowy oparty na SOTESHOP, docenimy to i otrzymasz od nas 20% rabatu na nową usługę. Wystarczy przy zamówieniu wybrać z listy "Nowy sklep" i rabat zostanie przydzielony automatycznie.

Większe rabaty dla partnerów.

Nowy system rabatowy obejmuje także dodatkowe rabaty partnerskie. Dzięki temu nasi partnerzy mogą zaoferować atrakcyjne warunki także swoim klientom. Rabaty obejmują w/w rabaty związane z przejściem na nową usługę + rabat partnerski.

Podsumowanie

Dobierz usługę SOTESHOP 8 do swoich potrzeb i skorzystaj z atrakcyjnych rabatów. Jeśli masz pytania związane z nowymi usługami, wystarczy się z nami skontaktować. Chętnie pomożemy i odpowiemy na Twoje pytania.


Jeśli posiadasz kod rabatowy -10% skorzystaj z promocji. Uwaga! Rabaty łączą się:)

Wybierz nową usługę SOTESHOP PRO lub SOTESHOP Standard
Zaloguj się i sprawdź indywidualny rabat.

Zamów SOTESHOP 8

Indywidualny kod rabatowy wysyłany jest mailem kiedy kończy się usługa "Aktualizacja sklepu". Jeśli nie masz kodu rabatowego, napisz na adres office@sote.pl

Jeśli masz pytania dotyczące aktualizacji sklepu, skontaktuj się z nami:
tel. +48 736 382 120, +48 736 382 121

Powiązane strony

Wykorzystaj dodatki z WebStore, aby skuteczniej docierać do klientów. Pobierz dodatki o wartości ponad 18000 zł w abonamencie.

Wykorzystaj dodatki z WebStore, aby skuteczniej docierać do klientów. Pobierz dodatki o wartości ponad 18000 zł w abonamencie.

17/03/2022
Wykorzystaj dodatki z WebStore i od razu dodaj nowe funkcje do sklepu. Dzięki nim możesz ulepszyć bloga, zautomatyzować dostawy, dodać sklep na facebooku, wykorzystać dostawy lokalne, zaufane opinie, galerię video i wiele innych. Co więcej, wszystkie dodatki o wartości ponad 18 000 zł możesz mieć w ramach abonamentu SOTESHOP PRO bez żadnych dopłat.
SOTESHOP PRO. Jak pobrać darmowe dodatki do sklepu?

SOTESHOP PRO. Jak pobrać darmowe dodatki do sklepu?

26/11/2021
SOTESHOP PRO to nowa usługa, dzięki której nie musisz osobno płacić za dodatkowe aplikacje z WebStore. Możesz wybrać te, które potrzebujesz lub wszystkie razem, o wartości ponad 18 000 zł netto, i wszystko zamówisz za darmo.
SOTESHOP 8. Pytania i odpowiedzi.

SOTESHOP 8. Pytania i odpowiedzi.

12/10/2021
Wydanie wersji 8 i zmiany w ofercie SOTE budzą duże zainteresowanie i liczne pytania od naszych klientów. Dlatego chcąc pomóc naszym klientom zrozumieć, na czym polegają zmiany, odpowiadamy na najczęściej zadawane pytania.