Zmiany w Google

17/04/2015

Google 21 kwietnia 2015 zmienia swój algorytm. W wynikach wyszukiwania będą promowane strony dostosowane do urządzeń mobilnych.

Sklep SOTESHOP 7 jest zgodny z wymaganiami Google.

Uruchom wersje mobilną dla swojego sklepu.

  • Jeśli korzystasz z grafiki "Responsive" o nic nie musisz się martwić. Twój sklep jest gotowy na zmiany.
  • Jeśli masz grafikę z wcześniejszych wersji, która nie jest mobilna, nie musisz wszystkiego przerabiać od nowa. Wystarczy, że uruchomisz w panelu sklepu specjalny temat graficzny "Responsive" dla urządzeń mobilnych.

Sprawdź czy Twój sklep jest "mobilny": Test mobilności Google Jeśli Twój sklep nie posiada wersji mobilnej, skorzystaj z usługi: Dostosowanie grafiki mobilnej

Więcej informacji znajdą Państwo na blogu Google.


Założ swój sklep internetowy SOTESHOP na 14 dni za darmo.
Sprawdź nową wersję sklepu SOTESHOP 8.

Załóż swój sklep

Powiązane strony

Polecane artykuły na blogu

Nowa wersja SOTESHOP 8

06/10/2021
Po wielu miesiącach pracy naszego zespołu, ukazała się nowa wersja SOTESHOP 8. Największą zmianą jest nowy panel administracyjny, ale łącznie dokonaliśmy zmian w 146 modułach sklepu. To największa aktualizacja, jaką kiedykolwiek wydaliśmy i mamy nadzieję, że najlepsza.

Ile kosztuje sklep internetowy? Cena sklepu, modele rozliczeń, abonament, dodatki, aktualizacje.

05/01/2022
Cena sklepu internetowego zależy od wielu elementów. W tym artykule przedstawiamy różne modele rozliczeń, koszty dodatkowe i postaramy się odpowiedzieć ile naprawdę kosztuje sklep w ciągu roku.

Jak założyć sklep internetowy - kompleksowy poradnik.

28/10/2021
Jeśli jesteś właścicielem małej firmy lub chcesz rozpocząć działalność jako sprzedawca online, założenie sklepu internetowego może być dla Ciebie niezwykle opłacalne. W dobie rosnącego znaczenia e-commerce i coraz większej liczby zakupów dokonywanych przez internet, rynek jest bardzo konkurencyjny, ale jednocześnie pełen możliwości. W tym poradniku przedstawiamy kompleksowe wytyczne dotyczące założenia i prowadzenia sklepu internetowego, które pomogą Ci z sukcesem rozpocząć swoją przygodę z e-commerce.