Indywidualny eksport danych do XML i CSV

12/05/2021

Przygotowaliśmy specjalną ofertę indywidualnego eksportu danych ze sklepu w formacie XML lub CSV. Nowe rozwiązanie pozwala na szybką integrację z nowa platformą, gdzie można np. zaoferować swoje produkty.

Każda z integracji zawiera elementy:

  • Indywidualny format XML lub CSV.
  • Eksport całej oferty.
  • Eksport wybranych produktów.
  • Automatyzacja generowania eksportu w Harmonogramie zadań.
  • Integracja z aplikacją ADS Tracker.
  • Krótki czas realizacji i przystępna cena.

Jeśli potrzebujesz indywidualnej integracji z innym systemem, skontaktuj się z nami. Bezpłatnie sprawdzimy techniczne wymagania integracji i zaproponujemy sprawdzone rozwiązanie.

Dowiedz się więcej o usłudze indywidualnego eksportu danych.

Przykład integracji Favi.pl

Zobacz przykład integracji z platformą Favi.pl - gdzie możesz dodać swoją ofertę. Klienci odwiedzający Favi.pl mogą wyszukać spośród wielu ofert meble i dekoracje.

Polecane artykuły

ADS Tracker. Mierzenie skuteczności reklamy.

ADS Tracker. Mierzenie skuteczności reklamy.

09/03/2021
ADS Tracker - to nowa aplikacja, która pozwala na mierzenie skuteczności reklamy i sprzedaży z dowolnego linku do sklepu. Wspiera reklamy m.in. w Google i na Facebooku.
Harmonogram zadań. Nowe funkcje.

Harmonogram zadań. Nowe funkcje.

03/09/2020
Dodaliśmy nowe automatyzacje w harmonogramie zadań: Google Shopping, recenzje produktów do zamówienia oraz porównywarki: Ceneo, Nokaut, Radar, Okazje, Sklepy24.
Jak założyć sklep internetowy -  kompleksowy poradnik.

Jak założyć sklep internetowy - kompleksowy poradnik.

28/10/2021
Jeśli jesteś właścicielem małej firmy lub chcesz rozpocząć działalność jako sprzedawca online, założenie sklepu internetowego może być dla Ciebie niezwykle opłacalne. W dobie rosnącego znaczenia e-commerce i coraz większej liczby zakupów dokonywanych przez internet, rynek jest bardzo konkurencyjny, ale jednocześnie pełen możliwości. W tym poradniku przedstawiamy kompleksowe wytyczne dotyczące założenia i prowadzenia sklepu internetowego, które pomogą Ci z sukcesem rozpocząć swoją przygodę z e-commerce.