ADS Tracker. Google Shopping i Sklep na Facebooku.

05/05/2021

Dodaliśmy automatyczną integrację aplikacji ADS Tracker z Google Shopping i Sklep na Facebooku. Dzięki temu możesz lepiej śledzić zakupy klientów, którzy odwiedzili sklep z w/w platform.

Nowe funkcja ADS Trackera

  • Automatyczne rozpoznawanie wejść z Google Shopping.
  • Automatyczne rozpoznawanie wejść ze Sklepu na Facebooku.
  • Dodanie w/w wejść do ścieżki pozyskania zamówienia.
  • Prosta aktywacja integracji.

Zobacz porównanie funkcji ADS Trackera z raportami Google i Facebooka: ADS Tracker

ADS Tracker

Jest to aplikacja, która pozwala na śledzenie drogi, jaką przeszedł klient, zanim dokonał zakupów. Informacje pokazywane są bezpośrednio w zamówieniu oraz w zbiorczych raportach.

Polecane artykuły

ADS Tracker. Mierzenie skuteczności reklamy.

ADS Tracker. Mierzenie skuteczności reklamy.

09/03/2021
ADS Tracker - to nowa aplikacja, która pozwala na mierzenie skuteczności reklamy i sprzedaży z dowolnego linku do sklepu. Wspiera reklamy m.in. w Google i na Facebooku.
ADS Tracker. Pytania i odpowiedzi.

ADS Tracker. Pytania i odpowiedzi.

11/03/2021
ADS tracker - to aplikacja, która pozwala na raportowanie sprzedaży z reklam. Czym różni się od raportów Google i Facebooka? Pytania i odpowiedzi.
Jak założyć sklep internetowy -  kompleksowy poradnik.

Jak założyć sklep internetowy - kompleksowy poradnik.

28/10/2021
Jeśli jesteś właścicielem małej firmy lub chcesz rozpocząć działalność jako sprzedawca online, założenie sklepu internetowego może być dla Ciebie niezwykle opłacalne. W dobie rosnącego znaczenia e-commerce i coraz większej liczby zakupów dokonywanych przez internet, rynek jest bardzo konkurencyjny, ale jednocześnie pełen możliwości. W tym poradniku przedstawiamy kompleksowe wytyczne dotyczące założenia i prowadzenia sklepu internetowego, które pomogą Ci z sukcesem rozpocząć swoją przygodę z e-commerce.