Integracja sklepu internetowego z hurtowniami

12/09/2019

Zintegruj swój sklep internetowy z dowolną hurtownią i zyskaj dostęp do tysięcy nowych produktów. Wykonujemy integrację z nowymi hurtowniami oraz hurtowniami dropshipping na Państwa zlecenie przy wykorzystaniu pliku z asortymentem w formacie: XML lub CSV.

Integracje pozwalają na import jednostronny - z hurtowni do sklepu.
Integracje mogę być manualne (opcja załadowania pliku z dysku lokalnego) oraz automatyczne (serwer, na którym znajduje się sklep musi obsługiwać CRON [cykliczne wykonywanie zadań]).
Państwo we własnym zakresie nawiązują współpracę z hurtownią oraz ustalają warunki handlowe oraz możliwość dropshippingu.

Zalety integracji sklepu internetowego z hurtownią:

  • oszczędzasz czas i nakład pracy potrzebne do wprowadzenia oferty sklepu, dzięki możliwości masowego importu bazy produktowej,
  • dostęp do fachowych opisów, wysokiej jakości zdjęć produktów oraz zaawansowanych cech,
  • dostęp do aktualnej oferty hurtowni,
  • szybka aktualizacja cen i stanów magazynowych,
  • możliwość współpracy z wieloma hurtowniami jednocześnie,

Jeśli chcesz zintegrować sklep z hurtownią napisz do nas na adres office@sote.pl

Zapytaj o intergrację sklepu z hurtownią


Założ swój sklep internetowy SOTESHOP na 14 dni za darmo.
Sprawdź nową wersję sklepu SOTESHOP 8.

Załóż swój sklep

Powiązane strony

Nowa wersja SOTESHOP 8

Nowa wersja SOTESHOP 8

06/10/2021
Po wielu miesiącach pracy naszego zespołu, ukazała się nowa wersja SOTESHOP 8. Największą zmianą jest nowy panel administracyjny, ale łącznie dokonaliśmy zmian w 146 modułach sklepu. To największa aktualizacja, jaką kiedykolwiek wydaliśmy i mamy nadzieję, że najlepsza.
Ile kosztuje sklep internetowy? Cena sklepu, modele rozliczeń, abonament, dodatki, aktualizacje.

Ile kosztuje sklep internetowy? Cena sklepu, modele rozliczeń, abonament, dodatki, aktualizacje.

05/01/2022
Cena sklepu internetowego zależy od wielu elementów. W tym artykule przedstawiamy różne modele rozliczeń, koszty dodatkowe i postaramy się odpowiedzieć ile naprawdę kosztuje sklep w ciągu roku.
Jak założyć sklep internetowy -  kompleksowy poradnik.

Jak założyć sklep internetowy - kompleksowy poradnik.

28/10/2021
Jeśli jesteś właścicielem małej firmy lub chcesz rozpocząć działalność jako sprzedawca online, założenie sklepu internetowego może być dla Ciebie niezwykle opłacalne. W dobie rosnącego znaczenia e-commerce i coraz większej liczby zakupów dokonywanych przez internet, rynek jest bardzo konkurencyjny, ale jednocześnie pełen możliwości. W tym poradniku przedstawiamy kompleksowe wytyczne dotyczące założenia i prowadzenia sklepu internetowego, które pomogą Ci z sukcesem rozpocząć swoją przygodę z e-commerce.