Kody rabatowe na wybrane produkty

11/02/2019

Ukazała się aktualizacja, która pozwala na przypisanie kodu rabatowego do wybranego produktu lub wybranej kategorii produktów. Teraz można udzielić rabatu klientom tylko na wybrany asortyment.

Aktualizacja umożliwia szybkie dodawanie produktów z danych kategorii lub producentów do grupy rabatowej. Wystarczy, że zostanie zaznaczona np. kategoria przy grupie produktów i system policzy rabat dla produktów dla tej kategorii.

Kod rabatowy i bon zakupowy można teraz również powiązać z konkretnymi produktami, kategoriami bądź producentami.

Wcześniej kod i bon były dla wszystkich produktów, teraz można dokładnie sprecyzować który asortyment, jest objęty obniżką.


Założ swój sklep internetowy SOTESHOP na 14 dni za darmo.
Sprawdź nową wersję sklepu SOTESHOP 8.

Załóż swój sklep

Powiązane strony

Polecane artykuły na blogu

Nowa wersja SOTESHOP 8

06/10/2021
Po wielu miesiącach pracy naszego zespołu, ukazała się nowa wersja SOTESHOP 8. Największą zmianą jest nowy panel administracyjny, ale łącznie dokonaliśmy zmian w 146 modułach sklepu. To największa aktualizacja, jaką kiedykolwiek wydaliśmy i mamy nadzieję, że najlepsza.

Ile kosztuje sklep internetowy? Cena sklepu, modele rozliczeń, abonament, dodatki, aktualizacje.

05/01/2022
Cena sklepu internetowego zależy od wielu elementów. W tym artykule przedstawiamy różne modele rozliczeń, koszty dodatkowe i postaramy się odpowiedzieć ile naprawdę kosztuje sklep w ciągu roku.

Jak założyć sklep internetowy i rozpocząć sprzedaż w sieci?

28/10/2021
Polski rynek e-commerce należy do jednego z najdynamiczniej rozwijających się w Europie. Warto zatem pomyśleć nad założeniem własnego sklepu internetowego. Wbrew pozorom nie jest to trudne. Zobacz, jak krok po kroku otworzyć swój biznes online.