Kurier InPost - integracja ze sklepem internetowym SOTESHOP.

16/02/2023

Dodaliśmy integrację z Kurierem InPost do sklepu internetowego SOTESHOP. Teraz możesz zaoferować swoim klientom nie tylko wysyłkę do paczkomatu InPost, ale także dostarczyć paczkę bezpośrednio na wskazany adres. Usługa jest bezpłatna dla sklepów w abonamencie SOTESHOP PRO i VIP. Dla sklepów w wersji Start i Standard można ją zamowić w WebStore.

Kurier InPost - integracja ze sklepem

Jak zintegrować sklep z Kurierem InPost?

Aby zintegrować sklep z Kurierem InPost, należy pobrać dodatek z WebStore. Dla wersji SOTESHOP PRO i VIP jest on darmowy, podobnie jak inne dodatki. Przejdź do listy dodatków w WebStore i dodaj integrację z Kurierem InPost do swojego sklepu.

Dokumentacja integracji: Dokumentacja Kurier InPost

Pobierz za darmo dodatek w ramach abonamentu SOTESHOP PRO lub VIP
lub zamów jednorazowo.

Kurier InPost

Opis aktualizacji

Kilka najważniejszych funkcji integracji i dostaw, jakie ukazały się wraz z wydaniem Kuriera Inpost.

  • Możliwość tworzenia zlecenia przesyłek z metodą wysyłki Odbiór przez Kuriera.
  • Możliwość tworzenia przesyłek dla InPost Kurier, InPost Kurier Allegro, InPost MiniKurier Allegro.
  • Możliwość tworzenia przesyłek GLS dla zamówień z Allegro.
  • Możliwość tworzenia przesyłek DPD dla zamówień z Allegro.

InPost

InPost to jedna z wiodących firm w branży kurierskiej, oferująca szybką i niezawodną dostawę paczek w kraju i za granicą. Usługa InPost oferuje wiele opcji dostawy, w tym dostawę do paczkomatu lub na adres, a także możliwość śledzenia przesyłki online. Dzięki szybkiemu i niezawodnemu dostarczaniu paczek, InPost jest popularny wśród sprzedawców i klientów sklepów internetowych.

Korzyści integracji z InPost

Poniżej lista korzyści związanych z korzystaniem z usług firmy kurierskiej InPost w sklepie internetowym.

Dla sprzedawców:

  • Szybka dostawa: InPost zapewnia szybką i niezawodną dostawę paczek, co pozytywnie wpływa na zaufanie klientów do sklepu i jego reputację.
  • Wiele możliwości dostawy: InPost oferuje klientom wiele opcji dostawy, w tym dostawę do paczkomatu lub na adres, co pozwala na dostosowanie oferty do potrzeb i preferencji klientów.
  • Oszczędność czasu i pieniędzy: Dzięki współpracy z InPost, sprzedawcy sklepów internetowych mogą zaoszczędzić czas i pieniądze, ponieważ nie muszą się martwić o logistykę i dostawy.

Dla klientów sklepów internetowych:

  • Wiele opcji dostawy: Klienci mogą wybrać spośród wielu opcji dostawy, w tym dostawy do paczkomatu lub na adres, co pozwala im na dostosowanie oferty do ich potrzeb i preferencji.
  • Łatwy dostęp do paczek: Dzięki sieci paczkomatów InPost, klienci mają łatwy dostęp do swoich paczek, niezależnie od tego, czy są w domu, czy w pracy.
  • Szybka dostawa: InPost zapewnia szybką dostawę paczek, co pozwala klientom na szybkie otrzymanie zamówionych produktów.

Założ swój sklep internetowy SOTESHOP na 14 dni za darmo.
Sprawdź nową wersję sklepu SOTESHOP 8.

Załóż swój sklep

Powiązane strony

DPD - integracja sklepu z dostawami. Przesyłki kurierskie, automatyczne nadawanie przesyłek, śledzenie realizacji dostaw.

DPD - integracja sklepu z dostawami. Przesyłki kurierskie, automatyczne nadawanie przesyłek, śledzenie realizacji dostaw.

22/11/2022
Przy współpracy firmy DPD Polska i SOTE powstała nowa integracja sklepu internetowego SOTESHOP z dostawami realizowanymi przez DPD. Teraz bezpośrednio z zamówienia możesz szybko nadać przesyłkę, wydrukować etykietę, a Twoi klienci będą mogli w prosty sposób śledzić realizację dostawy swojego zamówienia.
Nowe funkcje w integracji sklepu z GLS

Nowe funkcje w integracji sklepu z GLS

19/04/2022
Dodaliśmy nowe funkcje do integracji sklepu z przesyłkami GLS. Wiele z nich zostało zgłoszonych przez naszych klientów, za co bardzo dziękujemy. Zachęcamy do aktualizacji sklepu i skorzystania z usprawnień.
Pocztex 2.0 - aktualizacja integracji z Pocztą Polską w sklepie internetowym SOTESHOP

Pocztex 2.0 - aktualizacja integracji z Pocztą Polską w sklepie internetowym SOTESHOP

27/07/2022
Ukazała się aktualizacja integracji SOTESHOP z Pocztą Polską. Dodaliśmy możliwość skorzystania z nowej usługi Pocztex 2.0. Poprzednio używane usługi zostaną wyłączone przez Pocztę Polską.