Nowa grafika sklepu - Elegante

04/02/2020

Dodaliśmy do standardu oprogramowania sklepu internetowego SOTESHOP nową grafikę: Elegante. Jest to kolejna grafika, która została dostosowana m.in. do nowej prezentacji karty produktu i posiada lepsze wsparcie pozycjonowania sklepu.

Grafika Elegante kontynuuje styl zapoczątkowany w grafice Bianco. Posiada nowy wygląd strony głównej, podstron i produktów. Grafika posiada w kategoriach układ z dodatkową lewą kolumną. Opcja włączenia lewej kolumny została dodana także w konfiguracji grafiki Bianco.

Została ona zaprojektowana tak, żeby czytelnie przedstawić nie tylko podkategorie, ale również dodatkowe filtry atrybutów. Zarówno strona główna, karta produktu czy kategorie zostały zoptymalizowane, by mogły być używane jako strony docelowe (landing page) w reklamach Google i Facebooka. Lepsza i czytelniejsza grafika to lepsza konwersja.

Grafika dostępna jest w wersji SOTESHOP 7.6.1. Zachęcamy do aktualizacji sklepu i sprawdzenia nowego wyglądu.

Demo grafiki sklepu: Elegante


Założ swój sklep internetowy SOTESHOP na 14 dni za darmo.
Sprawdź nową wersję sklepu SOTESHOP 8.

Załóż swój sklep

Powiązane strony

Polecane artykuły na blogu

Nowa wersja SOTESHOP 8

06/10/2021
Po wielu miesiącach pracy naszego zespołu, ukazała się nowa wersja SOTESHOP 8. Największą zmianą jest nowy panel administracyjny, ale łącznie dokonaliśmy zmian w 146 modułach sklepu. To największa aktualizacja, jaką kiedykolwiek wydaliśmy i mamy nadzieję, że najlepsza.

Nowa grafika Futura w sklepie internetowym SOTESHOP 8.

09/11/2021
Dodaliśmy do standardu sklepu internetowego SOTESHOP 8 nową grafikę o nazwie Futura. Nawiązuje ona do futurystycznej wizji przyszłości, która jest bardzo blisko. Wykorzystuje ciemne kolory tła i jasne teksty. Grafika dostępna jest za darmo dla wszystkich sklepów w wersji SOTESHOP 8.

Jak założyć sklep internetowy - kompleksowy poradnik.

28/10/2021
Jeśli jesteś właścicielem małej firmy lub chcesz rozpocząć działalność jako sprzedawca online, założenie sklepu internetowego może być dla Ciebie niezwykle opłacalne. W dobie rosnącego znaczenia e-commerce i coraz większej liczby zakupów dokonywanych przez internet, rynek jest bardzo konkurencyjny, ale jednocześnie pełen możliwości. W tym poradniku przedstawiamy kompleksowe wytyczne dotyczące założenia i prowadzenia sklepu internetowego, które pomogą Ci z sukcesem rozpocząć swoją przygodę z e-commerce.