Nowa grafika Futura w sklepie internetowym SOTESHOP 8.

09/11/2021

Dodaliśmy do standardu sklepu internetowego SOTESHOP 8 nową grafikę o nazwie Futura. Nawiązuje ona do futurystycznej wizji przyszłości, która jest bardzo blisko. Wykorzystuje ciemne kolory tła i jasne teksty. Grafika dostępna jest za darmo dla wszystkich sklepów w wersji SOTESHOP 8.

Grafika futura

Projektując nową grafikę, z wykorzystaniem humanoidalnych robotów, chcemy zachęcić wszystkich, by spojrzeć w przyszłość i wcale nie musi być ona odległa i bardzo skomplikowana. Branża e-commerce rozwija się bardzo szybko i ci, którzy potrafią szybko dostosować się do nadchodzących zmian, zdobywają przewagę nad konkurencją.

Zachęcamy do obejrzenia demo, w którym dodaliśmy banery video. To prosty element, który przykuwa uwagę klientów. To standardowa funkcja w SOTESHOP 8 i warto ją wykorzystać. To jeden z kroków w przyszłość, który jest w zasięgu ręki.

Zobacz grafikę Futura


Jeśli posiadasz licencję bezterminową na sklep internetowy SOTESHOP i nie masz już dostępu do aktualizacji, zamów przedłużenie na kolejny rok.

Uwaga! Usługa dostępna tylko do 31 grudnia 2021 r.
Więcej informacji w artykule: SOTESHOP 8 - Pytania i odpowiedzi

Powiązane strony

Sklep internetowy SOTESHOP 8.0.1

Sklep internetowy SOTESHOP 8.0.1

04/11/2021
Ukazała się nowa wersja SOTESHOP 8.0.1. Od wersji 8.0.0 dodaliśmy wiele usprawnień i poprawek, dzięki czemu możemy zwiększyć ilość aktualizowanych sklepów. W ciągu 2 tygodni na wersję 8 przeszło już 120 sklepów. Ukazała się także wersja 7.8.2.
Banery. Mała zmiana, duży efekt.

Banery. Mała zmiana, duży efekt.

28/06/2021
Zmieniliśmy algorytm wyświetlania banerów, aktualnie system pamięta, jakie banery były już wyświetlane danemu użytkownikowi i wyświetla mu nowe.
Banery video w sklepie internetowym

Banery video w sklepie internetowym

02/06/2021
Materiały video w sklepie to przyszłość. Podobno zdjęcie mówi więcej niż 1000 słów, ale to video opowiada całą historię. Dlatego dodaliśmy do sklepu internetowego nową funkcję: banery video. Za darmo. W standardzie. Dla wszystkich.