Nowe funkcje SOTE AI. Generowanie opisu kategorii, nowe tłumaczenia i pozycjonowanie z AI.

18/01/2024

Wprowadziliśmy nowe funkcjonalności do naszego systemu SOTE AI, który jest zintegrowany z SOTESHOP. Dzięki tym zmianom, możliwe jest generowanie przez AI opisów kategorii, tłumaczenie nowych elementów sklepu, a także tworzenie opisów meta dla celów pozycjonowania. Zachęcamy do aktywacji SOTE AI, aby w pełni wykorzystać potencjał sztucznej inteligencji w codziennej pracy, co przyczyni się do oszczędności czasu i redukcji kosztów.

SOTE AI - kategorie, tłumaczenia, SEO

Zamów SOTE AI i aktywuj system sztucznej inteligencji w swoim sklepie.

Zamow SOTE AI

Opisy kategorii z AI

Na stronach kategorii w SOTESHOP można dodać krótki tekst, który opisuje produkty w danym dziale. Ten tekst jest wykorzystywany, nie tylko jako informacja dla klientów, ale także ma duże znaczenie w SEO. Zarządzanie tym elementem ma wpływ na pozycjonowanie stron kategorii.

Tu jednak pojawia się problem:

 • W jakie formie napisać tekst?
 • Jakie informacje zawrzeć?
 • Jak długi ma być tekst?
 • Jak napisać go pod SEO i pozycjonowanie?
 • Jak znaleźć czas na to zadanie?

Tu z pomocą przychodzi SOTE AI. System ten automatycznie pobiera kategorie ze sklepu, analizuje je i w ciągu kilku sekund tworzy opis kategorii. Opis ten będzie zoptymalizowany pod SEO, uwzględniający realne kategorie sklepu oraz będzie miał odpowiednią długość tekstu. Można również, za pomocą SOTE AI, przetłumaczyć go na angielski lub inny język dostępny w SOTESHOP.

Obejrzyj wideo i dowiedz się, jak wygenerować opis kategorii za pomocą SOTE AI.

Meta Tagi, Pozycjonowanie z AI

Strony internetowe, oprócz treści, zawierają specjalne meta tagi, które obejmują tytuł, opis i słowa kluczowe. Kiedyś były one kluczowe dla pozycjonowania i często były nadużywane. Obecnie stanowią one dodatkową informację dla wyszukiwarek i mogą być wykorzystywane do generowania skróconego opisu strony w wyszukiwarkach. Opis ten ma realny wpływ na ilość kliknięć, dlatego nadal dobrą praktyką jest przygotowywanie opisów meta tagów.

SOTE AI w sekcji pozycjonowania analizuje dane produktu, na na ich podstawie generuje, tytuł, opis i słowa kluczowe opisujące daną stronę. Meta tagi z AI generowane są dla modułów:

 • Produkty
 • Blog
 • Kategorie
 • Producenci

Obejrzyj wideo i dowiedz się, jak wygenerować meta tagi produktu za pomocą SOTE AI.

Tłumaczenia AI

W SOTESHOP do tej pory dostępne były tłumaczenia z SOTE AI dla produktów i bloga. Teraz doszły nowe funkcje tłumaczeń i są one dostępne w modułach:

 • Produkty
 • Blog
 • Kategorie
 • Producenci
 • Banery
 • Grupy produktów
 • Strony WWW
 • Statusy zamówień
 • Dostawy

Kolejne elementy tłumaczeń pojawią się niebawem w aktualizacjach.

Podsumowanie

Nowe funkcje wprowadzone do systemu SOTE AI zintegrowanego z SOTESHOP stanowią znaczący krok naprzód w wykorzystaniu sztucznej inteligencji w handlu elektronicznym. Automatyczne generowanie opisów kategorii, tłumaczenia elementów sklepu, oraz tworzenie meta opisów dla SEO, to funkcje, które nie tylko ułatwiają pracę sprzedawców, ale także przyczyniają się do oszczędności czasu i redukcji kosztów. Dzięki temu, SOTE AI staje się jeszcze bardziej wszechstronnym narzędziem, wspierającym sklepy internetowe w efektywnym zarządzaniu treścią i pozycjonowaniu w wyszukiwarkach. Zachęcamy do aktywacji i wykorzystania pełnego potencjału tej technologii w codziennej pracy.

Zamów SOTE AI i aktywuj system sztucznej inteligencji w swoim sklepie.

Zamow SOTE AI

Powiązane strony

SOTE AI - Generowanie opisów produktów, artykułów do bloga i tłumaczeń z wykorzystaniem sztucznej inteligencji (AI)

SOTE AI - Generowanie opisów produktów, artykułów do bloga i tłumaczeń z wykorzystaniem sztucznej inteligencji (AI)

08/12/2023
Po wielu miesiącach pracy przygotowaliśmy innowacyjną usługę dla naszych klientów SOTE AI. To potężne narzędzie wykorzystujące sztuczną inteligencję (AI), wspierające prowadzenie sklepu internetowego. Jest w pełni zintegrowane z programem SOTESHOP, dzięki czemu bezpośrednio z panelu sklepu wygenerujesz opisy produktów, wpisy na bloga i tłumaczenia. Usługę można przetestować za darmo.
Jak stworzyć dobry opis produktu z AI w sklepie internetowym?

Jak stworzyć dobry opis produktu z AI w sklepie internetowym?

14/12/2023
Stworzenie dobrego opisu produktów może być dużo łatwiejsze, jeśli wykorzystamy do tego sztuczną inteligencję (AI). Z tego artykułu dowiesz się, jak przygotować dobry opis przy pomocy AI, poprawny językowo, z uwzględnieniem wsparcia SEO oraz parametrów produktów, także tych specjalistycznych. Najważniejszym elementem pracy z AI jest zrozumienie, co ten system potrafi i jakie ma ograniczenia, oraz jak wykorzystać jego mocne strony, aby nasza praca była znacznie łatwiejsza
Sklep internetowy SOTESHOP 8.2.5

Sklep internetowy SOTESHOP 8.2.5

09/01/2024
Ukazała się nowa wersja sklepu internetowego SOTESHOP 8.2.5. Od poprzedniej aktualizacji wprowadziliśmy łącznie 57 usprawnień, w tym uaktualnioną integrację z Allegro, integrację z systemem sztucznej inteligencji SOTE AI, który pozwala na generowanie opisów, danych i tłumaczeń za pomocą AI, dodatkowe funkcje związane z zainteresowaniem produktem, uaktualniona integracja Ceneo i wiele innych.