SOTE AI - Generowanie opisów produktów, artykułów do bloga i tłumaczeń z wykorzystaniem sztucznej inteligencji (AI)

08/12/2023

Po wielu miesiącach pracy przygotowaliśmy innowacyjną usługę dla naszych klientów SOTE AI. To potężne narzędzie wykorzystujące sztuczną inteligencję (AI), wspierające prowadzenie sklepu internetowego. Jest w pełni zintegrowane z programem SOTESHOP, dzięki czemu bezpośrednio z panelu sklepu wygenerujesz opisy produktów, wpisy na bloga i tłumaczenia. Usługę można przetestować za darmo.

Zamów SOTE AI i aktywuj system sztucznej inteligencji w swoim sklepie.

Zamow SOTE AI

Co to jest SOTE AI?

SOTE AI to dodatkowa usługa dla sklepów internetowych opartych na SOTESHOP. Zawiera zaawansowane narzędzia AI, wspierające prowadzenie sklepu internetowego, w pełni zintegrowane z programem SOTESHOP. Umożliwia tworzenie opisów produktów, wpisów na bloga, tłumaczeń oraz innych elementów z wykorzystaniem AI bezpośrednio z panelu sklepu. Wykorzystuje mechanizmy sztucznej inteligencji, z których korzysta Chat GPT oraz zawiera dodatkowo autorskie unikatowe rozwiązania AI stworzone przez SOTE.

Jak stworzyć opis produktu z AI?

Tworzenie opisów produktów jest bardzo proste i nie wymaga specjalistycznej wiedzy. Opis można wygenerować praktycznie jednym kliknięciem.

  1. Na początek należy aktywować usługę SOTE AI w panelu sklepu. Dowiedz się, jak aktywować usługę: Aktywacja SOTE AI
  2. Po aktywacji przechodzimy do edycji produktu i przechodzimy do pola opisu produktu. Pod polem pokaże się przycisk "SOTE AI".
  3. Po jego kliknięciu pojawi się formularz generowania opisu z AI. Wystarczy kliknąć "Generuj dane z SOTE AI" i po chwili mamy gotowy opis, który możemy wstawić do produktu. Można wielokrotnie generować opis, aby znaleźć najlepszą wersję. System AI za każdym razem stworzy dla nas nowy unikatowy opis.

Zobacz krótkie wideo przedstawiające generowanie opisu produktu z SOTE AI.

Tłumaczenia AI

Jeśli chcemy przetłumaczyć np. opis produktu na inny język, postępujemy zgodnie z poniższą instrukcją.

  1. W panelu przechodzimy do edycji produktu.
  2. Zmieniamy język edycji (w prawym górnym rogu).
  3. Koło wyboru wersji językowej edycji pokaże się przycisk "Tłumaczenia AI".
  4. Klikamy go i pojawi się formularz z polami, które będą tłumaczone.
  5. Klikamy "Tłumacz z SOTE AI" i gotowe. Wystarczy zapisać dane i mamy gotowe tłumaczenie.

Ile kosztuje SOTE AI?

W SOTE AI nie ma limitu ilości generowanych danych. Korzystasz, kiedy chcesz i generujesz tyle danych, ile potrzebujesz, przez cały rok.

Nawet 300 razy taniej niż u konkurencji!!!

SOTE AI to najlepsza oferta na rynku, pozwalająca na generowanie opisów bezpośrednio ze sklepu internetowego wraz z tłumaczeniami. Różnica pomiędzy ofertą SOTE a rozwiązaniami innych firm jest drastyczna.

Ceny np. za wygenerowanie 1000 opisów produktów mogą wynosić od 1000 do 5000 zł u konkurencji, z SOTE AI to koszt około 15 zł. Cena w SOTE jest nawet 300 razy niższa!

Usługa SOTE AI to usługa roczna, która pozwala na proste korzystanie ze sztucznej inteligencji w sklepie. Cena rocznego abonamentu to 1000 zł netto. Dowiedz się więcej: Usługa SOTE AI

Dlaczego generowanie danych z SOTE AI jest takie tanie?

Cena za generowanie danych z SOTE wynika z faktu, że SOTE nie pośredniczy w opłatach za korzystanie z technologii OpenAI. Klient bez żadnej dodatkowej prowizji dokonuje opłaty na koncie OpenAI. Dodatkowo od OpenAI klient otrzymuje 18 USD na start na 3 miesiące, co pozwoli na wygenerowanie za darmo nawet 5000 opisów (informacja z dnia 2023-11-08 - aktualne promocje należy sprawdzić na stronie OpenAI.

Generuj opisy produktów z AI za darmo

Aktywując w panelu sklepu usługę SOTE AI, otrzymasz od nas prezent. Możesz nawet 100 razy wygenerować dane z SOTE AI za darmo: opisy produktów, treści do bloga i tłumaczenia.

Co to jest OpenAI?

OpenAI to organizacja badawcza zajmująca się sztuczną inteligencją (AI), która koncentruje się na tworzeniu i promowaniu przyjaznych AI, które będą wspierać ludzkość jako całość. Są znani z rozwoju zaawansowanych algorytmów, takich jak GPT (Generative Pre-trained Transformer), które potrafią generować tekst, odpowiadać na pytania, tłumaczyć języki i wiele więcej. Dowiedz się więcej: www.openai.com

Jak założyć konto na OpenAI i pobrać klucz API?

Dowiedz się, jak założyć darmowe konto OpenAI i pobrać klucz API potrzebny do aktywacji usługi SOTE AI: Dokumentacja OpenAI

Poniżej przykład sklepu korzystającego z usługi SOTE AI

Zobacz przykładowy sklep internetowy oparty na SOTESHOP jednego z naszych klientów, w którym opisy produktów zostały utworzone przy wykorzystaniu sztucznej inteligencji.

www.meru-knives.com

Podsumowanie

SOTE AI to nowatorskie narzędzie, które przekształca sposób prowadzenia sklepu internetowego. Dzięki zaawansowanej sztucznej inteligencji, generowanie opisów produktów, tłumaczeń i treści na bloga staje się znacznie bardziej efektywne i ekonomiczne. Nie trać czasu na ręczne pisanie treści - skorzystaj z SOTE AI i przekonaj się, jak sztuczna inteligencja może pomóc Ci osiągnąć sukces online.

Zamów SOTE AI i aktywuj system sztucznej inteligencji w swoim sklepie.

Zamow SOTE AI

Powiązane strony

Jak stworzyć dobry opis produktu z AI w sklepie internetowym?

Jak stworzyć dobry opis produktu z AI w sklepie internetowym?

14/12/2023
Stworzenie dobrego opisu produktów może być dużo łatwiejsze, jeśli wykorzystamy do tego sztuczną inteligencję (AI). Z tego artykułu dowiesz się, jak przygotować dobry opis przy pomocy AI, poprawny językowo, z uwzględnieniem wsparcia SEO oraz parametrów produktów, także tych specjalistycznych. Najważniejszym elementem pracy z AI jest zrozumienie, co ten system potrafi i jakie ma ograniczenia, oraz jak wykorzystać jego mocne strony, aby nasza praca była znacznie łatwiejsza
Nowa grafika

Nowa grafika "Cosmo" dla sklepu internetowego SOTESHOP

02/11/2023
Przygotowaliśmy nową grafikę o nazwie "Cosmo" dla sklepu internetowego SOTESHOP 8. To, co wyróżnia ten projekt, poza pięknym designem, to zdjęcia produktów, które zostały w całości wygenerowane przez sztuczną inteligencję. Sklep z taką grafiką z pewnością wyróżni się na tle innych stron.
Ostatnio przeglądane i obserwowane produkty. Nowe funkcje w standardzie.

Ostatnio przeglądane i obserwowane produkty. Nowe funkcje w standardzie.

12/10/2023
Dodaliśmy długo wyczekiwane nowe funkcje do standardu sklepu internetowego SOTESHOP: ostatnio oglądane i obserwowane produkty. Teraz klienci mogą w prosty sposób zobaczyć wcześniej odwiedzane produkty i dodać je do obserwowanych/ulubionych jednym kliknięciem. Funkcje dostępne są w standardzie w aktualizacjach SOTESHOP 8.