Nowe funkcje SOTESHOP 7

18/12/2014

Zbliżają się święta, a my rozdajemy prezenty! W ostatnich aktualizacjach pojawiło się nie tylko wiele usprawnień, ale przede wszystkim nowe i bardzo przydatne funkcjonalności. Zachęcamy do zapoznania się z prezentacjami tych modułów.

Nowe funkcje w sklepie SOTESHOP t

Paczkomaty

Integracja z Paczkomaty.pl umożliwia klientowi sklepu wybranie, jako formę dostawy, dostarczenie swojego zamówienia do dowolnego paczkomatu firmy Inpost. Jest to szczególnie wygodna forma dostawy dla osób, które nie mogą odbierać paczek w domu / w pracy, wolą podjechać do najbliższego paczkomatu i odebrać w dogodnym dla siebie momencie. Sam proces wyboru paczkomatu jest bardzo czytelny i prosty, klient z łatwością może sprawdzić w trakcie procesu zamówienia, gdzie znajdują się najbliższe mu paczkomaty i wybrać dowolny z nich.

Gabaryty

Gabaryty pozwalają na dokładniejsze zwymiarowanie (podanie wysokości, szerokości oraz głębokości opakowania) sprzedawanego asortymentu. Na podstawie gabarytu można zdefiniować jaka forma dostawy obsłuży dostarczenie danej paczki i jaki będzie koszt takiej dostawy. System umożliwia zdefiniowanie szablonów gabarytów dla produktów oraz dla dostaw. Funkcjonalność jest również powiązana z dostarczeniem zamówień do paczkomatów firmy Inpost - różny rozmiar skrzynek paczkomatów.

Bony zakupowe

Dzięki bonom zakupowym możesz rozpocząć kampanię reklamową swojego sklepu w celu pozyskania nowych klientów, a także możesz zachęcić już zarejestrowanych klientów do ponownych zakupów w Twoim sklepie. W SOTESHOP 7 dodaliśmy możliwość ustalenia formatu generowanych kodów, minimalny próg kwota zamówienia, od którego kod może być aktywowany przez klienta oraz czas na wykorzystanie kodu.

Co dają bony zakupowe Twoim klientom?

Bony zakupowe są dla klientów substytutem pieniądza, a więc pozwalają w pełni lub w części sfinansować zakup w Twoim sklepie.