Nowe płatności online od eService

12/08/2020

Najnowsza bramka płatnicza eService już dostępna dla użytkowników SOTESHOP.

Można już skorzystać z nowej bramki płatniczej lidera polskiego rynku akceptacji kart płatniczych oraz rozliczania transakcji elektronicznych – eService. Nowe rozwiązanie zapewnia szybką i niezawodną obsługę płatności realizowanych kartami wielu światowych organizacji płatniczych oraz popularnych portfeli elektronicznych – np. ApplePay, GooglePay, MasterPass.

Oprócz poprawionej ergonomii i gwarancji bezpieczeństwa potwierdzonej certyfikatem PCI DSS, udostępniono w nim możliwość przyjmowania płatności realizowanych za pomocą BLIK oraz SafeLink, czyli generatora linków ułatwiającego klientom bezpieczną płatność.

Skontaktuj się z nami przed 31 sierpnia 2020: akceptanci@eservice.com.pl lub telefonicznie 22 229 29 44, a jako Klient SOTE otrzymasz specjalną, jeszcze bardziej atrakcyjną ofertę cenową.

Dowiedz się więcej na eService


Założ swój sklep internetowy SOTESHOP na 14 dni za darmo.
Sprawdź nową wersję sklepu SOTESHOP 8.

Załóż swój sklep

Powiązane strony

Polecane artykuły na blogu

Nowa wersja SOTESHOP 8

06/10/2021
Po wielu miesiącach pracy naszego zespołu, ukazała się nowa wersja SOTESHOP 8. Największą zmianą jest nowy panel administracyjny, ale łącznie dokonaliśmy zmian w 146 modułach sklepu. To największa aktualizacja, jaką kiedykolwiek wydaliśmy i mamy nadzieję, że najlepsza.

Ile kosztuje sklep internetowy? Cena sklepu, modele rozliczeń, abonament, dodatki, aktualizacje.

05/01/2022
Cena sklepu internetowego zależy od wielu elementów. W tym artykule przedstawiamy różne modele rozliczeń, koszty dodatkowe i postaramy się odpowiedzieć ile naprawdę kosztuje sklep w ciągu roku.

Jak założyć sklep internetowy i rozpocząć sprzedaż w sieci?

28/10/2021
Polski rynek e-commerce należy do jednego z najdynamiczniej rozwijających się w Europie. Warto zatem pomyśleć nad założeniem własnego sklepu internetowego. Wbrew pozorom nie jest to trudne. Zobacz, jak krok po kroku otworzyć swój biznes online.