Nowoczesna grafika w sklepie internetowym Koris. Zobacz wdrożenie sklepu.

14/04/2022

Grafika sklepu internetowego ma duże znaczeie. Może przekonać klientów o tym, że produkt jest wart swojej ceny, a sklep godny zaufania. Dlatego projekt graficzny sklepu internetowego powinien współgrać z tym, co jest w tym sklepie sprzedawane.

Sklep internwetowy Koris

Wdrożenie sklepu Koris

Z przyjemnością wdrażaliśmy grafikę dla Koris.pl, firmy budującej systemy audio-video, spełniające najbardziej indywidualne oczekiwania. Minimalistyczny styl graficzny pozwala w pełni uwypuklić profesjonalizm oferowanego sprzętu, a stonowana kolorystyka daje możliwość pokazania zdjęć produktów w pełnej ich krasie.

Przejdź do sklepu internetowego Koris.pl

www.koris.pl

SOTE i opinia sklepu Koris

“Zgłosiliśmy się do firmy Sote w celu wykonania nowoczesnej grafiki naszego sklepu. Zależało nam na przejrzystym i czytelnym projekcie. Spełnili nasze oczekiwania. Klienci są bardzo zadowoleni z funkcjonowania nowej witryny naszego salonu oraz łatwości wyszukiwania produktów.” Koris.pl

Bardzo dziękujemy za miłe słowa i owocną współpracę przy tworzeniu wyjątkowego projektu sklepu internetowego.

Zobacz inne opinie: SOTE opinie i recenzje

Indywidualne projekty graficzne SOTE

Praca nad nową szatą graficzną to proces, który przynosi widoczne i namacalne efekty. Dobry produkt to bardzo dużo, ale jego prezentacja i estetyka strony, na której się znajduje, są równie ważne.


Założ swój sklep internetowy SOTESHOP na 14 dni za darmo.
Sprawdź nową wersję sklepu SOTESHOP 8.

Załóż swój sklep

Powiązane strony

Jak założyć sklep internetowy -  kompleksowy poradnik.

Jak założyć sklep internetowy - kompleksowy poradnik.

28/10/2021
Jeśli jesteś właścicielem małej firmy lub chcesz rozpocząć działalność jako sprzedawca online, założenie sklepu internetowego może być dla Ciebie niezwykle opłacalne. W dobie rosnącego znaczenia e-commerce i coraz większej liczby zakupów dokonywanych przez internet, rynek jest bardzo konkurencyjny, ale jednocześnie pełen możliwości. W tym poradniku przedstawiamy kompleksowe wytyczne dotyczące założenia i prowadzenia sklepu internetowego, które pomogą Ci z sukcesem rozpocząć swoją przygodę z e-commerce.
Nowe ciekawe wdrożenia sklepów SOTE z branży dekoracyjnej: korkowo.eu i fguardi.com.pl

Nowe ciekawe wdrożenia sklepów SOTE z branży dekoracyjnej: korkowo.eu i fguardi.com.pl

08/03/2022
Piękna grafika w sklepie pomaga sprzedawać. Jest kluczowa podczas podejmowania decyzji zakupowych w internecie. Profesjonalny projekt graficzny świadczy o firmie prowadzącej sklep i daje przekonanie klientowi, że jego transakcja będzie obsłużona na zadowalającym go poziomie, a produkt spełni jego oczekiwania.
Radio357 wyjątkowy sklep na platformie SOTE

Radio357 wyjątkowy sklep na platformie SOTE

06/07/2021
W kategorii wyjątkowych sklepów, opartych na platformie SOTE, na pewno znajdzie się sklep Radia 357.