Paynow - nowa płatność w sklepie internetowym

21/01/2020

Ukazała się integracja z systemem płatności Paynow. Jest dostępna dla wszystkich sklepów internetowych SOTESHOP w najnowszej wersji (7.6). Paynow to nowa bramka płatności oferowana przez mBank.

paynow

Aktualnie realizowane są przez nią przelewy online z najpopularniejszych banków oraz płatności BLIK. W ciągu najbliższych miesięcy zostaną dodane również płatności kartą. Atrakcyjna prowizja 0,95% od transakcji jest dostępna bez konieczności negocjacji.

Wszystkich chętnych zapraszamy do złożenia wniosku o Paynow

Uruchom Paynow


Zobacz, jak skonfigurować Paynow w sklepie internetowym SOTESHOP: Dokumentacja Paynow


Założ swój sklep internetowy SOTESHOP na 14 dni za darmo.
Sprawdź nową wersję sklepu SOTESHOP 8.

Załóż swój sklep

Powiązane strony

Polecane artykuły na blogu

Nowa wersja SOTESHOP 8

06/10/2021
Po wielu miesiącach pracy naszego zespołu, ukazała się nowa wersja SOTESHOP 8. Największą zmianą jest nowy panel administracyjny, ale łącznie dokonaliśmy zmian w 146 modułach sklepu. To największa aktualizacja, jaką kiedykolwiek wydaliśmy i mamy nadzieję, że najlepsza.

Ile kosztuje sklep internetowy? Cena sklepu, modele rozliczeń, abonament, dodatki, aktualizacje.

05/01/2022
Cena sklepu internetowego zależy od wielu elementów. W tym artykule przedstawiamy różne modele rozliczeń, koszty dodatkowe i postaramy się odpowiedzieć ile naprawdę kosztuje sklep w ciągu roku.

Jak założyć sklep internetowy - kompleksowy poradnik.

28/10/2021
Jeśli jesteś właścicielem małej firmy lub chcesz rozpocząć działalność jako sprzedawca online, założenie sklepu internetowego może być dla Ciebie niezwykle opłacalne. W dobie rosnącego znaczenia e-commerce i coraz większej liczby zakupów dokonywanych przez internet, rynek jest bardzo konkurencyjny, ale jednocześnie pełen możliwości. W tym poradniku przedstawiamy kompleksowe wytyczne dotyczące założenia i prowadzenia sklepu internetowego, które pomogą Ci z sukcesem rozpocząć swoją przygodę z e-commerce.