Pomoc dla e-commerce - brak prowizji w Paynow

23/03/2020

Na okres trwania stanu zagrożenia epidemicznego mBank zrezygnował z pobierania prowizji za transakcje przy korzystaniu z bramki płatności Paynow (system płatności online dla e-commerce, stworzony przez mBank i spółkę mElements – podmiot z grupy mBanku).

Na okres trwania stanu zagrożenia epidemicznego mBank zrezygnował z pobierania prowizji za transakcje przy korzystaniu z bramki płatności Paynow (system płatności online dla e-commerce, stworzony przez mBank i spółkę mElements – podmiot z grupy mBanku). Chce w ten sposób wesprzeć firmy, które prowadzą sprzedaż internetową lub zdecydują się ją rozpocząć. Prowizja nie będzie pobierana od 19 marca br. Uruchomienie bramki Paynow dla klientów mBanku odbywa się w pełni online.

Więcej informacji

Dowiedz się więcej o płatności PayNow.


Zobacz, jak skonfigurować Paynow w sklepie internetowym SOTESHOP: Dokumentacja Paynow

Polecane artykuły na blogu

Nowa wersja SOTESHOP 8

06/10/2021
Po wielu miesiącach pracy naszego zespołu, ukazała się nowa wersja SOTESHOP 8. Największą zmianą jest nowy panel administracyjny, ale łącznie dokonaliśmy zmian w 146 modułach sklepu. To największa aktualizacja, jaką kiedykolwiek wydaliśmy i mamy nadzieję, że najlepsza.

Ile kosztuje sklep internetowy? Cena sklepu, modele rozliczeń, abonament, dodatki, aktualizacje.

05/01/2022
Cena sklepu internetowego zależy od wielu elementów. W tym artykule przedstawiamy różne modele rozliczeń, koszty dodatkowe i postaramy się odpowiedzieć ile naprawdę kosztuje sklep w ciągu roku.

Jak założyć sklep internetowy - kompleksowy poradnik.

28/10/2021
Jeśli jesteś właścicielem małej firmy lub chcesz rozpocząć działalność jako sprzedawca online, założenie sklepu internetowego może być dla Ciebie niezwykle opłacalne. W dobie rosnącego znaczenia e-commerce i coraz większej liczby zakupów dokonywanych przez internet, rynek jest bardzo konkurencyjny, ale jednocześnie pełen możliwości. W tym poradniku przedstawiamy kompleksowe wytyczne dotyczące założenia i prowadzenia sklepu internetowego, które pomogą Ci z sukcesem rozpocząć swoją przygodę z e-commerce.