Rabat 20% na kolejny sklep

08/07/2020

Jeśli masz sklep SOTE i chcesz otworzyć kolejny, skorzystaj z atrakcyjnego rabatu dla naszych stałych klientów.

Klienci w SOTE są najważniejsi. Doceniamy to, że jesteście z nami od wielu lat, że prowadzicie sklepy na naszym oprogramowaniu. Coraz więcej klientów decyduje się na otwarcie drugiego czy też kolejnego sklepu internetowego na naszym oprogramowaniu, dlatego przygotowaliśmy dla Państwa specjalną ofertę.

Twój rabat 20% na kolejny sklep

Jeśli jesteś już naszym klientem i chcesz otworzyć drugi lub kolejny sklep, otrzymasz od nas 20% rabatu. Dotyczy to zarówno sklepów w abonamencie (miesięcznym lub rocznym), jak i zakupu licencji bezterminowej.

Jak zamówić sklep z rabatem?

  1. Wystarczy wejść na stronę Zamów
  2. Wybrać dowolną opcję sklepu
  3. Złożyć zamówienie, wpisując w uwagach do zamówienia: Kolejny sklep
  4. Po weryfikacji udzielimy 20% rabatu na kolejny sklep.

Założ swój sklep internetowy SOTESHOP na 14 dni za darmo.
Sprawdź nową wersję sklepu SOTESHOP 8.

Załóż swój sklep

Powiązane strony

Nowa wersja SOTESHOP 8

Nowa wersja SOTESHOP 8

06/10/2021
Po wielu miesiącach pracy naszego zespołu, ukazała się nowa wersja SOTESHOP 8. Największą zmianą jest nowy panel administracyjny, ale łącznie dokonaliśmy zmian w 146 modułach sklepu. To największa aktualizacja, jaką kiedykolwiek wydaliśmy i mamy nadzieję, że najlepsza.
Ile kosztuje sklep internetowy? Cena sklepu, modele rozliczeń, abonament, dodatki, aktualizacje.

Ile kosztuje sklep internetowy? Cena sklepu, modele rozliczeń, abonament, dodatki, aktualizacje.

05/01/2022
Cena sklepu internetowego zależy od wielu elementów. W tym artykule przedstawiamy różne modele rozliczeń, koszty dodatkowe i postaramy się odpowiedzieć ile naprawdę kosztuje sklep w ciągu roku.
Jak założyć sklep internetowy -  kompleksowy poradnik.

Jak założyć sklep internetowy - kompleksowy poradnik.

28/10/2021
Jeśli jesteś właścicielem małej firmy lub chcesz rozpocząć działalność jako sprzedawca online, założenie sklepu internetowego może być dla Ciebie niezwykle opłacalne. W dobie rosnącego znaczenia e-commerce i coraz większej liczby zakupów dokonywanych przez internet, rynek jest bardzo konkurencyjny, ale jednocześnie pełen możliwości. W tym poradniku przedstawiamy kompleksowe wytyczne dotyczące założenia i prowadzenia sklepu internetowego, które pomogą Ci z sukcesem rozpocząć swoją przygodę z e-commerce.