Sklep Górski Taternik

16/11/2015

Możliwość wypożyczenia sprzętu, szybka realizacja zamówień, pierwsza wymiana produktu za darmo i specjalna grafika to główne cechy nowego sklepu internetowego Taternik. Sklep bazuje na oprogramowaniu SOTESHOP 7, a jego ekskluzywna wersja została opracowana przez nasz zespół.

Strona główna sklepu internetowego Taternik


Sklep górski "Taternik" oferuje ponad 2 tysiące produktów dla pasjonatów outdoor'u. W ofercie przeważają renomowane marki, jednak można też znaleźć szczególnie udane modele, które świetnie sprawdzą się, mimo braku prestiżowego logo.

Na koniec kilka słów od "Taternika" na sklepu i wrażeń ze współpracy z SOTE:

Taternik to funkcjonujący od ponad 10 lat sklep z odzieżą, sprzętem i obuwiem dla entuzjastów turystyki, alpinizmu oraz wspinaczki jak i wszystkich lubiących aktywnie spędzać czas.

To co nas wyróżnia, to wyjątkowa jakość obsługi klienta i niezwykle korzystne warunki transakcji dlatego zależało nam, aby wygląd i funkcjonalność nowej strony były kolejnymi elementami przekładającymi się na najwyższy komfort zakupów.

Ze względu na kilkuletnie korzystanie z oprogramowania SOTE byliśmy przekonani do walorów tej platformy, ale zdecydowaliśmy się na wersję Exclusive aby uzyskać najlepszy efekt. O ile w fazie koncepcyjnej mogliśmy korzystać z wielopłaszczyznowego spojrzenia na nowy projekt i wyjątkowej wiedzy eksperckiej, w trakcie implementacji konkretnych rozwiązań doświadczyliśmy niezwykle profesjonalnego działania całego zespołu.

Po wdrożeniu okazało się, że poprawa parametrów ruchu i przede wszystkim konwersji zdecydowanie potwierdziły słuszność tej decyzji. Z naszych doświadczeń jasno wynika, że SOTE Exclusive jest doskonałym wyborem.