Sklep StarShop

29/05/2015

30 sposobów płatności, prezentacja ponad 150 modeli trampek All Star i specjalna grafika to główne cechy nowego sklepu internetowego "StarShop". Bazuje on na oprogramowaniu SOTESHOP 7 opracowanym przez nasz zespół.

"StarShop" to sklep oferujący bardzo dużą kolekcję trampek światowej marki Converse. W ofercie znajdą Państwo także obuwie, japonki, czapeczki, torby innych znanych marek tj. Caterpillar, Felmini, Palladium, Havaianas, Skechers, New Balance czy National Geographic.

Sklep internetowy AllStar używa oprogramowania SOTESHOP

Sklep internetowy, który dla nich wykonaliśmy charakteryzuje specjalna prezentacja produktów. Wynika to z faktu, że StarShop oferuje bardzo dużą ilość obuwia, a co za tym idzie, każda para trampek, butów, japonek itd. musi być odpowiednio zaprezentowana. Możliwość wyboru rozmiarów, obejrzenia detali, sprawdzenia atrybutów to tylko niektóre funkcje tego sklepu internetowego.

Sklep można spotkać w dwóch warszawskich centrach handlowych oraz w internecie na www.allstarshop.pl


Założ swój sklep internetowy SOTESHOP na 14 dni za darmo.
Sprawdź nową wersję sklepu SOTESHOP 8.

Załóż swój sklep

Powiązane strony

Polecane artykuły na blogu

Nowa wersja SOTESHOP 8

06/10/2021
Po wielu miesiącach pracy naszego zespołu, ukazała się nowa wersja SOTESHOP 8. Największą zmianą jest nowy panel administracyjny, ale łącznie dokonaliśmy zmian w 146 modułach sklepu. To największa aktualizacja, jaką kiedykolwiek wydaliśmy i mamy nadzieję, że najlepsza.

Ile kosztuje sklep internetowy? Cena sklepu, modele rozliczeń, abonament, dodatki, aktualizacje.

05/01/2022
Cena sklepu internetowego zależy od wielu elementów. W tym artykule przedstawiamy różne modele rozliczeń, koszty dodatkowe i postaramy się odpowiedzieć ile naprawdę kosztuje sklep w ciągu roku.

Jak założyć sklep internetowy - kompleksowy poradnik.

28/10/2021
Jeśli jesteś właścicielem małej firmy lub chcesz rozpocząć działalność jako sprzedawca online, założenie sklepu internetowego może być dla Ciebie niezwykle opłacalne. W dobie rosnącego znaczenia e-commerce i coraz większej liczby zakupów dokonywanych przez internet, rynek jest bardzo konkurencyjny, ale jednocześnie pełen możliwości. W tym poradniku przedstawiamy kompleksowe wytyczne dotyczące założenia i prowadzenia sklepu internetowego, które pomogą Ci z sukcesem rozpocząć swoją przygodę z e-commerce.