Wykorzystaj dodatki z WebStore, aby skuteczniej docierać do klientów. Pobierz dodatki o wartości ponad 18000 zł w abonamencie.

17/03/2022

Wykorzystaj dodatki z WebStore i od razu dodaj nowe funkcje do sklepu. Dzięki nim możesz ulepszyć bloga, zautomatyzować dostawy, dodać sklep na facebooku, wykorzystać dostawy lokalne, zaufane opinie, galerię video i wiele innych. Co więcej, wszystkie dodatki o wartości ponad 18 000 zł możesz mieć w ramach abonamentu SOTESHOP PRO bez żadnych dopłat.

SOTESHOP PRO


Założ swój sklep internetowy SOTESHOP na 14 dni za darmo.
Sprawdź nową wersję sklepu SOTESHOP 8.

Załóż swój sklep

SOTESHOP 8 PRO

Nowa usługa SOTESHOP PRO to unikatowa usługa na rynku e-commerce. Jako jedyni oferujemy w ramach abonamentu wszystkie dodatki do sklepu bez dopłat i ukrytych limitów. Możesz pobrać kilka dodatków albo kilkadziesiąt i wszystkie od razu aktywować w sklepie.

Darmowe dodatki dostępne są także w abonamencie: SOTESHOP VIP

Korzyści

Sklep internetowy, aby skutecznie konkurować na rynku, musi się rozwijać. Indywidualne wdrożenie nowych funkcji jest drogie i zajmuje dużo czasu, alternatywą jest wykorzystanie gotowych dodatków do sklepu.

W abonamencie SOTESHOP 8 PRO możesz wypróbować wszystkie dodatki, jakie mamy dostępne w WebStore i wykorzystać je w swoim sklepie. Nie czekasz na wdrożenie, nie ponosisz dodatkowych kosztów i od razu zwiększasz możliwości swojego sklepu. Bez ryzyka.

Jak dodać darmowe dodatki do sklepu?

Obejrzyj video i zobacz, jak zamówić darmowe dodatki do sklepu.

Bądź na bieżąco z nowościami, subskrybuj SOTE na YouTube.

Aktualizacja sklepu

Jeśli posiadasz sklep internetowy z licencją bezterminową, możesz przejść na SOTESHOP PRO i wykorzystać atrakcyjny indywidualny rabat 30%,40% i więcej. Wybierz dodatki, które chciałbyś wykorzystać i dodaj je do swojego sklepu już dzisiaj.

Jeśli posiadasz sklep w abonamencie SOTESHOP Standard i chcesz zmienić abonament na PRO lub VIP, skontaktuj się z nami, pisząc na adres office@sote.pl, przygotujemy dla Ciebie indywidualną ofertę z rabatem.


Wybierz nową usługę SOTESHOP z indywidualnym rabatem.

Sprawdź swój rabat

Powiązane strony

Polecane artykuły na blogu

SOTESHOP 8. Sprawdź swój indywidualny rabat. Zamów nową usługę.

13/02/2022
Razem z wprowadzeniem wersji 8 zmieniliśmy ofertę na SOTESHOP, ale dla klientów, którzy są z nami od lat, zawsze mamy specjalne warunki. Sprawdź indywidualny rabat dla swojego sklepu.

SOTESHOP PRO. Jak pobrać darmowe dodatki do sklepu?

26/11/2021
SOTESHOP PRO to nowa usługa, dzięki której nie musisz osobno płacić za dodatkowe aplikacje z WebStore. Możesz wybrać te, które potrzebujesz lub wszystkie razem, o wartości ponad 18 000 zł netto, i wszystko zamówisz za darmo.

Ile kosztuje sklep internetowy? Cena sklepu, modele rozliczeń, abonament, dodatki, aktualizacje.

05/01/2022
Cena sklepu internetowego zależy od wielu elementów. W tym artykule przedstawiamy różne modele rozliczeń, koszty dodatkowe i postaramy się odpowiedzieć ile naprawdę kosztuje sklep w ciągu roku.