Sprzedaż i lokalna dostawa. Kody pocztowe.

29/04/2020

Sprzedawaj lokalnie dla wybranych lokalizacji. Zweryfikuj dostawę na podstawie kodu pocztowego klienta i oznacz produkty, które można dostarczyć tylko do wybranych miejsc. Nowy dodatek do sklepu internetowego "Dostawa lokalna".

Aplikacja ta pozwala na rozszerzenie funkcjonalności sklepu internetowego SOTESHOP i dostosowanie go do sprzedaży lokalnej. Sprzedaż lokalna może dotyczyć całości asortymentu albo jego części. Przy wejściu do sklepu, klientom wyświetla się komunikat informujący o tym, że ten sklep dostarcza towary (lub część towarów) tylko do wybranej lokalizacji.

Sprawdź dodatek do sklepu w WebStore: Dostawa lokalna

Klient może sprawdzić, czy sklep dostarczy zamówienie na dany adres, na podstawie kodu pocztowego. Kod pocztowy weryfikowany jest zarówno przy wejściu do sklepu, jak i w procesie zamowienia.

Zobacz film instruktażowy, który pokazuje, jak skonfigurować dostawy lokalne w SOTESHOP.


Założ swój sklep internetowy SOTESHOP na 14 dni za darmo.
Sprawdź nową wersję sklepu SOTESHOP 8.

Załóż swój sklep

Powiązane strony

Polecane artykuły na blogu

Nowa wersja SOTESHOP 8

06/10/2021
Po wielu miesiącach pracy naszego zespołu, ukazała się nowa wersja SOTESHOP 8. Największą zmianą jest nowy panel administracyjny, ale łącznie dokonaliśmy zmian w 146 modułach sklepu. To największa aktualizacja, jaką kiedykolwiek wydaliśmy i mamy nadzieję, że najlepsza.

Ile kosztuje sklep internetowy? Cena sklepu, modele rozliczeń, abonament, dodatki, aktualizacje.

05/01/2022
Cena sklepu internetowego zależy od wielu elementów. W tym artykule przedstawiamy różne modele rozliczeń, koszty dodatkowe i postaramy się odpowiedzieć ile naprawdę kosztuje sklep w ciągu roku.

Jak założyć sklep internetowy - kompleksowy poradnik.

28/10/2021
Jeśli jesteś właścicielem małej firmy lub chcesz rozpocząć działalność jako sprzedawca online, założenie sklepu internetowego może być dla Ciebie niezwykle opłacalne. W dobie rosnącego znaczenia e-commerce i coraz większej liczby zakupów dokonywanych przez internet, rynek jest bardzo konkurencyjny, ale jednocześnie pełen możliwości. W tym poradniku przedstawiamy kompleksowe wytyczne dotyczące założenia i prowadzenia sklepu internetowego, które pomogą Ci z sukcesem rozpocząć swoją przygodę z e-commerce.