Dodaj świąteczne banery wideo i kolędy w sklepie internetowym. Za darmo.

01/12/2022

Zaktualizowaliśmy darmową aplikację z WebStore: "Świateczne dodatki do sklepu". Dzięku niej można w prosty sposób dodać banery, wybrać kolędy, a teraz także świąteczne filmy wideo. Wybierz gotowe materiały lub dodaj własne.

Świąteczne dodatki do sklepu.

Świateczne dodatki do sklepu

Aplikacja "Świąteczne dodatki do sklepu" dostępna jest za darmo w WebStore dla wszystkich sklepów w wersji SOTESHOP 8. Dodatek cieszy się dużym zainteresowaniem klientów i został pobrany już ponad 5800 razy.

Sprawdź darmowy dodatek i zainstaluj w sklepie.

Świąteczne dodatki do sklepu

Zobacz przykładowe sklepy z dodatkiem świątecznym:

Darmowe kolędy dla klientów SOTE

Jeśli planują Państwo przygotowanie video na YouTube, Instagrama lub Facebooka i potrzebują legalnych kolęd, które można wykorzystać jako podkład dźwiękowy do udostępnianych materiałów, to zachęcamy do skorzystania z nagrań zrealizowanych przez naszą firmę. Każdy klient SOTE może wykorzystać kolędy do celów komercyjnych bezpłatnie. Do celów niekomercyjnych kolędy są dostępne dla wszystkich. Nie jest wymagane podawanie linku do naszej strony, ani podpis, ale jeśli ktoś je doda, będzie nam miło:)

Sprawdź artykuł na blogu: Darmowe kolędy i banery świąteczne


Założ swój sklep internetowy SOTESHOP już od 45 zł/mc.
Sprawdź nową wersję sklepu SOTESHOP 8.

Powiązane strony

Darmowe kolędy i banery świąteczne

Darmowe kolędy i banery świąteczne

04/12/2019
Nadchodzą święta Bożego Narodzenia i wiele sklepów internetowych dodaje świąteczne elementy na stronę. Żeby ułatwić ich wyszukiwanie, przygotowaliśmy dla Państwa darmowe kolędy świąteczne i banery.
Magia świąt i czas zakupów. Jak to się zaczęło?

Magia świąt i czas zakupów. Jak to się zaczęło?

06/12/2021
Świąteczne zwyczaje kształtowały się przez wieki. Ten, który dotyczy wręczania podarków stał się powszechny dopiero pod koniec XIX stulecia. Szybko jednak wprawił w ruch potężną machinę biznesowo-handlową, która z każdym rokiem toczy się coraz szybciej. Dowiedz się, jak to wszystko się zaczęło. Pobierz darmowe kolędy i zdjęcia do sklepu.
Nowa usługa

Nowa usługa "Sklep internetowy SOTESHOP 8 Start" już od 45 zł miesięcznie razem z hostingiem i domeną.

28/11/2022
Dodaliśmy nową usługę SOTESHOP 8 Start. Objemuje ona nie tylko sklep internetowy, ale także hosting i darmową domenę. Jest przeznaczona dla firm, które rozpoczynają swoją działalność w internecie, ale dostępna jest także dla naszych stałych klientów, którzy chcą otworzyć kolejny sklep internetowy.