Tallo.shop - profesjonalna grafika w sklepie internetowym. Zobacz wdrożenie projektu.

28/06/2022

Kupowanie mebli dla dzieci to przyjemność. Piękne wzory, naturalne materiały, wygodna konstrukcja - teraz jeszcze trzeba to pokazać w sklepie internetowym. Takimi wdrożeniami, zajmujemy się, jako zespół SOTE, z radością.

Sklep internetowy tallo.shop

Zobacz sklep Tallo.shop

Firma Plusdom zleciła nam przygotowanie nowej, indywidualnej grafiki do jej sklepu. Projekt dostosowaliśmy całkowicie do sprzedawanego asortymentu. W tallo.shop można znaleźć drewniane meble, między innymi łóżka, biurka, regały. Meble są wykonane z litego drewna, dzięki czemu wyróżniają się wytrzymałością i wysoką jakością. Na karcie produktu czytelnie zaprezentowane są różne opcje do wyboru: można wybrać rozmiar, ale też dodać szufladę czy wydłużyć nogi łóżka. Zdjęcia produktów są spójne z kolorystyką całej grafiki.

Założ swój sklep internetowy SOTESHOP na 14 dni za darmo.
Sprawdź nową wersję sklepu SOTESHOP 8.

Załóż swój sklep

Powiązane strony

Polecane artykuły na blogu

Jak założyć sklep internetowy - kompleksowy poradnik.

28/10/2021
Jeśli jesteś właścicielem małej firmy lub chcesz rozpocząć działalność jako sprzedawca online, założenie sklepu internetowego może być dla Ciebie niezwykle opłacalne. W dobie rosnącego znaczenia e-commerce i coraz większej liczby zakupów dokonywanych przez internet, rynek jest bardzo konkurencyjny, ale jednocześnie pełen możliwości. W tym poradniku przedstawiamy kompleksowe wytyczne dotyczące założenia i prowadzenia sklepu internetowego, które pomogą Ci z sukcesem rozpocząć swoją przygodę z e-commerce.

NextCoffee - nowoczesny sklep internetowy. Zobacz wdrożenie projektu.

07/06/2022
Nowy design i nowoczesna prezentacja dla naszego długoletniego klienta NextCoffee. W temacie kawy wszystko musi być profesjonalne i rzetelnie przedstawione. Tu nie ma miejsca na kompromisy.

Nowe ciekawe wdrożenia sklepów SOTE z branży dekoracyjnej: korkowo.eu i fguardi.com.pl

08/03/2022
Piękna grafika w sklepie pomaga sprzedawać. Jest kluczowa podczas podejmowania decyzji zakupowych w internecie. Profesjonalny projekt graficzny świadczy o firmie prowadzącej sklep i daje przekonanie klientowi, że jego transakcja będzie obsłużona na zadowalającym go poziomie, a produkt spełni jego oczekiwania.