WOW Store odmieni „Twoje wnętrze”

31/03/2017

Przedstawiamy sklep wowstore.pl posiadający w swojej ofercie fototapety, naklejki, obrazy i plakaty, które nadadzą niesamowity efekt Państwa ścianom. Sklep bazuje na oprogramowaniu SOTESHOP 7, a jego ekskluzywna wersja została opracowana przez nasz zespół.

Strona główna sklepu WOW STORE

Sklep wyróżnia szeroki wachlarz narzędzi umożliwiający dopasowanie produktu do własnych potrzeb. Specjalna, indywidualna funkcjonalność pozwala m.in. na ustalenie wielkości wydruku, układu horyzontalnego lub wertykalnego, wybór kadru, obrócenie czy też dodanie specjalnego efektu do wydruku tj. sepia, zdjęcie czarno - białe. Dzięki zastosowaniu opcji produktu mogą Państwo zdecydować o typie produktu, a także materiale, na jakim zostanie wykonany.

Konfigurator produktu w sklepie WOW STORE

Produkty są drukowane najnowocześniejszą technologią druku HP Latex Printing i tylko na materiałach najlepszej jakości. W trosce o Państwa zdrowie i otoczenie druk odbywa się w najnowszej ekologicznej technologii.


Założ swój sklep internetowy SOTESHOP na 14 dni za darmo.
Sprawdź nową wersję sklepu SOTESHOP 8.

Załóż swój sklep

Powiązane strony

Polecane artykuły na blogu

Nowa wersja SOTESHOP 8

06/10/2021
Po wielu miesiącach pracy naszego zespołu, ukazała się nowa wersja SOTESHOP 8. Największą zmianą jest nowy panel administracyjny, ale łącznie dokonaliśmy zmian w 146 modułach sklepu. To największa aktualizacja, jaką kiedykolwiek wydaliśmy i mamy nadzieję, że najlepsza.

Ile kosztuje sklep internetowy? Cena sklepu, modele rozliczeń, abonament, dodatki, aktualizacje.

05/01/2022
Cena sklepu internetowego zależy od wielu elementów. W tym artykule przedstawiamy różne modele rozliczeń, koszty dodatkowe i postaramy się odpowiedzieć ile naprawdę kosztuje sklep w ciągu roku.

Jak założyć sklep internetowy i rozpocząć sprzedaż w sieci?

28/10/2021
Polski rynek e-commerce należy do jednego z najdynamiczniej rozwijających się w Europie. Warto zatem pomyśleć nad założeniem własnego sklepu internetowego. Wbrew pozorom nie jest to trudne. Zobacz, jak krok po kroku otworzyć swój biznes online.