SOTESHOP 7

Wybierz oprogramowanie SOTESHOP 7 i załóż sklep internetowy. Program ten zawiera wszystko, czego potrzebujesz do prowadzenia profesjonalnej sprzedaży przez internet.

SOTESHOP 7 funkcjonalność

Produkty

Dodawaj różne produkty do sklepu. Ustawiaj indywidualne opcje, ceny, rozmiary, kolory. Udostępnij automatycznie produkty na aukcjach, w porównywarkach i w wynikach wyszukiwania Google.

Zamówienia

Zaoferuj swoim klientom wygodny i prosty sposób składania zamówienia. Podaruj im bony zakupowe, kupony, udziel atrakcyjnych rabatów. Daj im możliwość płacenia przelewami online, kartą kredytową czy w systemie ratalnym.

Klienci

Buduj skutecznie swoją bazę klientów. Nagradzaj ich rabatami, zaoferuj promocje, zaproś ich do udziału w programie lojalnościowym. Docieraj z ofertą do klientów indywidualnych oraz biznesowych.

Dokumentacja SOTESHOP 7 Pełna lista funkcjonalności

Wersja mobilna i RWD

Twój sklep będzie pięknie wyglądał, nie tylko na komputerze stacjonarnym i w laptopie, ale także na urządzeniach mobilnych.

Wersja mobilna i RWD

Piękna grafika

Grafika w sklepie internetowym powinna być piękna, ale jednocześnie funkcjonalna. Musi oddawać indywidualny styl firmy, a klient, robiąc zakupy, powinien szybko znajdować potrzebne informacje. Taka jest grafika w SOTESHOP 7.Piękna, wyjątkowa, indywidualna.

Piękna grafika
Zgodny z przepisami UE

Zgodny z przepisami UE

Program SOTESHOP 7 przeszedł pomyślnie testy uwzględniające ponad 70 kryteriów jakości, bazujących na polskich i europejskich przepisach dotyczącychhandlu w sieci.

Sprzedawaj w Europie i na świecie

Sprzedawaj w Europie i na świecie

Sklep jest przystosowany do prowadzenia sprzedaży międzynarodowej. Zawiera obsługę walut, stref dostawi VAT UE. Dostępnych jest 12 gotowych wersji językowych.

Aktualizacje

Sklep posiada profesjonalny i prosty w użyciu system aktualizacji. Cały czas rozwijamy nasze oprogramowanie, by Twój sklep był nowoczesny oraz dostosowany do zmieniającego się rynku i technologii.

Aktualizacje

Dodatki WebStore

Poszerz funkcjonalność swojego sklepu i zainstaluj dodatki z WebStore: integracje z kurierami, portalami społecznościowymi, usługami Google i wiele innych.