SOTESHOP 7

Załóż sklep internetowy SOTESHOP 7. Piękna grafika, pozycjonowanie, social media i wszystko to, czego potrzebujesz do prowadzenia profesjonalnej sprzedaży przez internet.

SOTESHOP 7 funkcjonalność

Produkty

Dodawaj różne produkty do sklepu. Ustawiaj indywidualne opcje, ceny, rozmiary, kolory. Udostępnij automatycznie produkty na aukcjach, w porównywarkach i w wynikach wyszukiwania Google.

Zamówienia

Zaoferuj swoim klientom wygodny i prosty sposób składania zamówienia. Podaruj im bony zakupowe, kupony, udziel atrakcyjnych rabatów. Daj im możliwość płacenia przelewami online, kartą kredytową czy w systemie ratalnym.

Klienci

Buduj skutecznie swoją bazę klientów. Nagradzaj ich rabatami, zaoferuj promocje, zaproś ich do udziału w programie lojalnościowym. Docieraj z ofertą do klientów indywidualnych oraz biznesowych.

Dokumentacja SOTESHOP 7 Załóż demo

Integracje

SOTESHOP to program zintegrowany z popularnymi systemami:

Integracje

Pełna lista integracji

Piękna grafika

Grafika w sklepie internetowym powinna być piękna, ale jednocześnie funkcjonalna. Musi oddawać indywidualny styl firmy, a klient, robiąc zakupy, powinien szybko znajdować potrzebne informacje. Taka jest grafika w SOTESHOP 7.Piękna, wyjątkowa, indywidualna.

Piękna grafika
Pozycjonowanie

Pozycjonowanie

Wsparcie pozycjonowania. Sklep zgodny z wymogami SEO i poprawnego indeksowania w Google. Znaczniki meta, nagłówki, mapy, optymalizacja zdjęć, szybkość działania, obsługa SSL.

Social Media

Social Media

Dotrzyj do klientów poprzez Social Media. Załóż sklep na Facebooku, sprzedawaj na Instagramie, udostępniaj filmy na YouTube. Bądź tam, gdzie są Twoi klienci.

Zgodny z przepisami UE

Zgodny z przepisami UE

Program SOTESHOP 7 przeszedł pomyślnie testy uwzględniające ponad 70 kryteriów jakości, bazujących na polskich i europejskich przepisach dotyczącychhandlu w sieci.

Sprzedawaj w Europie i na świecie

Sprzedawaj w Europie i na świecie

Sklep jest przystosowany do prowadzenia sprzedaży międzynarodowej. Zawiera obsługę walut, stref dostawi VAT UE. Dostępnych jest 12 gotowych wersji językowych.

Wersja mobilna i RWD

Twój sklep będzie pięknie wyglądał, nie tylko na komputerze stacjonarnym i w laptopie, ale także na urządzeniach mobilnych.

Wersja mobilna i RWD

Aktualizacje i serwis

Sklep posiada profesjonalny i prosty w użyciu system aktualizacji. Cały czas rozwijamy nasze oprogramowanie, by Twój sklep był nowoczesny oraz dostosowany do zmieniającego się rynku i technologii.

Zapewniamy opiekę serwisową i świadczymy pełne wsparcie techniczne dla sklepów internetowych.

Aktualizacje